موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/109852 :کد

رئیس کمیسیون امنیت ملی

توانمندی‌های قرارگاه خاتم‌ ظرفیت مهمی برای کشور است

  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۰۲   
 تحلیل ایران -توانمندی‌های قرارگاه خاتم‌ ظرفیت مهمی برای کشور است

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: توانمندی‌های قرارگاه خاتم که نمونه‌های آن را در پروژه‌های مختلف می توان دید، ظرفیتی اساسی برای ایران اسلامی محسوب می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: توانمندی‌های قرارگاه خاتم که نمونه‌های آن را در پروژه‌های مختلف می توان دید، ظرفیتی اساسی برای ایران اسلامی محسوب می‌شود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، علاء‌الدین بروجردی در همایش مدیران و مسئولان قرارگاه خاتم اظهار کرد: توانمندی‌های قرارگاه خاتم(ص) که بخشی از آن را در نمایشگاه جانبی این همایش مشاهده کردم، ظرفیتی اساسی برای ایران اسلامی محسوب می‌شود.

وی افزود: آمریکا و دیگر کشورهای غربی تلاش زیادی کردند تا ایران به دانش هسته‌ای دست پیدا نکند ولی با تلاش دانشمندان جوان موفق شدیم به چرخه کامل سوخت اتمی دست یابیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه پیشرفت‌های مادی و اقتصادی در سایه امنیت پایدار محقق می‌شود، گفت: هشت سال جنگ تحمیلی یکی از توطئه‌های مهم دشمنان برای سرنگونی نظام بود اما مکر الهی، حیله‌های آنها را به خودشان بازگرداند.

وی ادامه داد: بعد از جنگ سخت، دشمنان به دنبال جنگ نرم رفتند تا بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

بروجردی با اشاره به توطئه‌های آمریکا و همه هم‌پیمانان غربی و منطقه‌ای علیه سوریه عنوان کرد: دشمنان همه امکانات خود را به‌کار گرفتند و فریاد زدند بشار اسد باید برود اما در این بین رهبر معظم انقلاب فرمودند« بشار باید بماند و دیدیم که ماند؛ امروزه همه طراحان نبرد در سوریه به این نتیجه رسیده‌اند که در مصاف با نظام اسلامی شکست خورده‌اند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تنش‌ها در یمن را مورد توجه قرار داد و گفت: آل سعود نه غیرت عربی دارد و نه غیرت اسلامی، با همه امکانات خود مردم مظلوم یمن را به خاک و خون می‌کشد و 5 هزار کودک را کشته است.

وی افزود: انگلیس صراحتاً اعلام کرده ارسال سلاح‌های مختلف به عربستان و حمله این کشور به یمن نقض حقوق بشر نیست و در عین حال همین کشورهای غربی برای تروریست‌ها در حلب اشک می‌ریزند. علیه یمن مظلوم قطعنامه تسلیحاتی صادر می‌کنند و به عربستان جایزه حقوق بشر می‌دهند.

بروجردی اضافه کرد: عراق هم وضعیت مشابهی دارد و این شکست، در نهایت نصیب آمریکا و هم پیمانانش می‌شود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا مدعی ابرقدرتی در سطح بین‌المللی است، اما با این حال شکست‌های زیادی نصیب‌شان شده ولی در عین حال تلاش می‌کنند امنیت پایدار ایران را با چالش مواجه کنند.

وی افزود: در جلسه‌ای که با مدیران اطلاعاتی داشتیم، عنوان شد اخیرا یک تیم تروریستی در مرزهای ایران شناسایی و در همان‌جا توطئه آنها خنثی شد، همکاری میان نیروهای اطلاعاتی وزارت و سپاه، چتر امنیت پایدار را بر سر ایران اسلامی گسترده است.

بروجردی با بیان اینکه در میان 57 کشور اسلامی، تنها ملتی هستیم که دستور الهی مبنی بر اطاعت از ولایت امر را پذیرفته‌ایم و آن را اجرایی کرده‌ایم، تصریح کرد: این نعمتی است که باید شکرگزار آن باشیم و در راستای تقویت ولایت فقیه تلاش کنیم.

فارس نوشت : رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تخصص و تعهد مدیران و پرسنل قرارگاه خاتم(ص) را مورد توجه قرار داد و افزود: این نهاد عظیم علمی و فنی، در راستای توسعه و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران گام بر می‌دارد و بر این اساس، موفقیت‌های روزافزون را پیش رو خواهد داشت.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :