موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/109902 :کد

خودکفایی در تولید گندم؛

تبریک شمخانی درخصوص خودکفایی کشور در بخش تولید گندم

  ﺳﻪشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۴
تعداد بازدید : ۲۲۶   
 تحلیل ایران -تبریک شمخانی درخصوص خودکفایی کشور در بخش تولید گندم

دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی خطاب به «محمود حجتی» وزیر جهاد کشاورزی، خودکفایی کشور در بخش تولید محصول استراتژیک گندم را به وی و کشاورزان سختکوش کشور تبریک گفت.

 

 نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی خطاب به «محمود حجتی» وزیر جهاد کشاورزی، خودکفایی کشور در بخش تولید محصول استراتژیک گندم را به وی و کشاورزان سختکوش کشور تبریک گفت.

 

به گزارش تحلیل ایران، «علی شمخانی» در این پیام با اشاره به نقش بی بدیل گندم در امنیت غذایی کشور خاطر نشان ساخت: به رغم محدودیت در منابع آبی و تنگناهای دولت محترم در تأمین اعتبارات ضروری، گام موفق بخش کشاورزی کشور در نیل به خودکفایی در تولید گندم، نماد روشنی از اثربخشی سیاستهای اقتصاد مقاومتی است.

 

ایرنا نوشت: وی، ضرورت الگوگیری سایر حوزه های تولیدی کشور از روشهای برنامه ریزی و راهبردهای مدیریتی بخش کشاورزی را مورد تأکید قرار داد و اظهارکرد: بی تردید اجرای دقیق و هوشمندانه سیاستهای اقتصاد مقاومتی می تواند تحرک مورد نیاز در اقتصاد کشور را در سایه بهره گیری درست و هدفمند از منابع ملی فراهم آورده و رونق و گشایش معیشتی را برای آحاد مردم به ارمغان آورد.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :