موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/109976 :کد

مترو

صرفه‌جویی۵۰درصد ارزی با بهره گیری از دستگاه‌های کنترل تردد

  ﺳﻪشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۱۲۶   
 تحلیل ایران -صرفه‌جویی۵۰درصد ارزی با بهره گیری از دستگاه‌های کنترل تردد

یکی از تولید کنندگان گیت ورودی مترو گفت: استفاده از تجهیزات ساخت داخل در سیستم کنترل ورود و خروج مسافران در مترو تهران ۵۰ درصد صرفه‌جویی ارزی به همراه داشته است.

یکی از تولید کنندگان گیت ورودی مترو گفت: استفاده از تجهیزات ساخت داخل در سیستم کنترل ورود و خروج مسافران در مترو تهران 50 درصد صرفه‌جویی ارزی به همراه داشته است.

 

به گزارش تحلیل ایران امیر هوشنگ روح‌افزا در حاشیه سومین نمایشگاه قطعات داخلی صنعت مترو  افزود: دستگاه‌های کنترل تردد در مترو تهران صد درصد ساخت داخل است و تمام تلاش خود را کرده ایم تا این دستگاه‌ها مطابق با فناوری های دنیا باشند.


وی با اشاره به اینکه خرید هر گیت خارجی تا 20 هزار دلار هزینه دارد اظهار کرد: ما با توان داخلی توانسته ایم این تجهیزات را باقیمت تمام‌شده 30 میلیون تومان تولید کنیم.


این تولید کننده گیت مترو خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌های کنترل تردد در مترو تهران امروز بومی‌شده است.


روح‌افزا بابیان اینکه دستگاه‌های کنترل تردد از تجهیزات پرمصرف در مترو هستند ، گفت: برنامه‌نویسی و طراحی‌های انجام‌شده در حال حاضر توسط متخصصین داخلی انجام می‌شود و همین تولیدات 50 در صد صرفه‌جویی ارزی به همراه دارد.


ایرنا نوشت:سومین نمایشگاه مشارکت تولیدکنندگان ایرانی در صنعت مترو با حضور بیش از 100 تولیدکننده داخلی در محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفت وگو در حال برگزاری است و تا روز پنج شنبه 25 آذرماه ادامه دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :