موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حقوق قضائی

a/109995 :کد

رئیس سازمان پزشکی قانونی؛

اعلام آمار دقیق جانباختگان برخورد قطار سمنان

  ﺳﻪشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۶
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -اعلام آمار دقیق جانباختگان برخورد قطار سمنان

شجاعی آمار جانباختگان برخورد ۲ قطار در سمنان را همان ۴۳ نفر و حادثه حله را ۵۷ نفر عنوان کرد و گفت: آزمایش DNA شش نفر که ادعا داشتند از خانواده جانباختگان هستند با نمونه‌ها تطبیق نداشت.

شجاعی آمار جانباختگان برخورد 2 قطار در سمنان را همان ۴۳ نفر و حادثه حله را ۵۷ نفر عنوان کرد و گفت: آزمایش DNA شش نفر که ادعا داشتند از خانواده جانباختگان هستند با نمونه‌ها تطبیق نداشت.


به گزارش تحلیل ایران، احمد شجاعی رئیس سازمان پزشکی قانونی استان تهران در حاشیه مراسم افتتاح پزشکی قانونی جنوب تهران در جمع خبرنگاران آمار جانباختگان برخورد 2 قطار را همان ۴۳ نفر عنوان کرد و گفت: راه آهن صحت آمار جانباختگان و مفقودان این حادثه را باید بررسی کند و این ادعاها ربطی به پزشکی قانونی ندارد. 

 
به نوشته میزان، وی گفت: هیچ گونه شناسایی جدیدی از جانباختگان دو حادثه قطار مسافربری و حله نداشته ایم.شجاعی افزود: همه قطعات و پیکر های این دو حادثه که به پزشکی قاتونی ارجاع شده بود مورد بررسی دقیق قرار گرفته است و تشخیص هویت شدند.وی درباره اعلام مفقودیان این حادثه نیز گفت: وظیفه پزشکی قانونی شناسایی و تشخیص هویت هایی است که ارجاع داده می شود.شجاعی در خصوص ۶ نفر از افرادی که ادعا کرده اند از بستگان جانباختگان قطار مسافربری هستند، گفت: از اینها آزمایش دی ان ای گرفته شده اما نمونه ها با هیچ کدام از پیکرها تطبیق نداشته است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :