موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس شورای اسلامی

a/110047 :کد

مجلس

آزادسازی حلب نقشه‌های قدرت‌های عضو محور سلطه را ابطال کرد

  چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۵
تعداد بازدید : ۱۶۳   
 تحلیل ایران -آزادسازی حلب نقشه‌های قدرت‌های عضو محور سلطه را ابطال کرد

۱۶۳ نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای آزادسازی شهر حلب سوریه را از اشغال تروریست‌های تکفیری داعش تبریک گفتند.

۱۶۳ نماینده مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای آزادسازی شهر حلب سوریه را از اشغال تروریست‌های تکفیری داعش تبریک گفتند.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  163 نماینده مجلس امروز چهارشنبه 24 آذرماه با بیانیه آزادسازی شهر حلب سوریه از چنگ تروریست‌های تکفیری را تبریک گفتند.

متن این بیانیه که امروز در صحن علنی و توسط احمد امیرآبادی فراهانی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شد، بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

نظام سلطه و استکبار جهانی که استمرار حیات منحوس خویش را در تقابل با فرهنگ دینی و ملی کشورهای مستقل، سرکوب جنبش‌ها و نهضت‌های آزادیبخش و براندازی نظام‌های سیاسی مخالف قدرت‌های شیطانی می‌داند، پس از یأس از نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران که برآمده از انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران می‌باشد، راهبرد جنگ نیابتی را برای براندازی نظام‌های سیاسی مستقل و مردمی دنیا به‌ویژه منطقه اتخاذ نموده است به این امید که نقش الگوی جمهوری اسلامی ایران را کاهش داده، تقویت و توسعه تنفس رژیم کودک‌کش رژیم صهیونیستی را هموار نمایند و محور مقاومت و جبهه تقابل با صهیونیسم بین‌الملل را به خیال خام خود نابود نماید.

اما امروز ایستادگی و جهاد همه‌جانبه ملت سوریه در سطح بزرگ و پاک‌سازی حلب مقاوم و قهرمان از لوث وجود پلید داعشیان تکفیری و مزدوران استکبار جهانی و حکام وابسته منطقه دنیا را متحیر نموده است.

ما نمایندگان مردم شریف ایران اسلامی در مجلس، تقارن این پیروزی بزرگ ملت بزرگ سوریه را که تمام نقشه‌ها و راهبردهای پیچیده، استراتژی‌های قدرت‌های عضو محور سلطه را ابطال و اصل پیروزی حق بر باطل و خون بر شمشیر را یک بار دیگر اثبات کرد، در تقارن میلاد رسول رحمت و فرزند گرامی ایشان به امت اسلامی، ولی‌امرمسلمین، مقام معظم رهبری مدظله‌العالی، ملت و دولت مقاوم سوریه، ملت شریف ایران اسلامی به‌ویژه خانواده‌های شهدای مدافع حرم که این پیروزی عظیم را مدیون شهادت‌ها و رشادت‌های آنان است، تبریک عرض نموده و یک بار دیگر حمایت قاطع و همه‌جانبه خود را از خط مقاومت در مقابل استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل و حکام وابسته و مزدوران آنان، یعنی جریان‌های تکفیری اعلام و پیروزی قاطع همه مظلومان، آزادیخواهان، مبارزان و مجاهدان جهان اسلام را در جبهه کفر و ظلم و استبداد خواستاریم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :