موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی رفاه اجتماعی

a/110142 :کد

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده:

آغاز به کار مجمع ملی خیرین ازدواج تا پایان سال

  پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -آغاز به کار مجمع ملی خیرین ازدواج تا پایان سال

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش وجوانان راه اندازی مجمع ملی خیرین ازدواج را مهم ترین اولویت پیش روی این دفتر خواند.

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش وجوانان راه اندازی مجمع ملی خیرین ازدواج را مهم ترین اولویت پیش روی این دفتر خواند.


به گزارش تحلیل ایران،ناصر صبحی در نشست خیرین ازدواج به بیان برنامه ها واولویت های وزارت ورزش و جوانان در موضوع ازدواج پرداخت و افزود: ۴ اولویت را تا پایان سال در دستور کار داریم ، اولویت نخست ما توسعه کمی و کیفی مراکز مشاوره پیش از ازدواج است که در یک سال گذشته پیشرفت خوبی داشتیم.


وی اولویت دوم این دفتر را آموزش های پیش از ازدواج دانست و گفت: به دنبال وحدت رویه و تجمیع فعالیت ها و هم افزایی دستگاه ها در این موضوع و تحقق آموزش پیش از ازدواج ۷۵۰هزار زوج جوان هستیم . در این راستا به آموزش زوج های سال اولی می پردازیم.وی در ادامه به بیان سومین اولویت دفتر ازدواج و تعالی خانواده پرداخت و بیان کرد: ساماندهی امور مربوط به وام ازدواج برنامه دیگر ماست که جا دارد از همکاری سازنده بانک مرکزی در این خصوص تشکر کنیم . در کنار ساماندهی وام ازدواج بحث تسهیلات ازدواج است که به این منظور هماهنگی هایی با تولید کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی داشتیم و خبرهای خوشی را به زودی اعلام می کنیم.


صبحی اولویت چهارم و اصلی دفتر ازدواج را تشکیل مجمع ملی خیرین ازدواج و راه اندازی مجامع استانی خیرین عنوان کرد و افزود: با هماهنگی های صورت گرفته و استقبال خوب خیرین هم در سطح ملی و هم در سطح استان ها تا پایان سال مجمع خیرین استان ها راه اندازی می شود.مدیرکل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان در توضیح برنامه های این دفتر به جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان اشاره کرد و گفت: استقبال خوبی از این جشنواره شده است و تا کنون ۴۰۰اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.اما به دلیل کمبود اعتبارات جهت برگزاری با شکوهتر این جشنواره نیاز به مشارکت خیرین جهت برگزاری این جشنواره هست.


مهر نوشت: در ادامه این جلسه محمدی نیک مدیرعامل موسسه جهیزیه و رفاه به بیان گزارش اقدامات صورت گرفته جهت تاسیس مجمع ملی خیرین ازدواج پرداخت و تاسیس مجمع خیرین ازدواج را اقدامی گره گشا با مشارکت بخش غیر دولتی در موضوع ازدواج جوانان خواند.وی در ادامه به بیان اهمیت و ضرورت برگزاری جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان پرداخت و افزود: با توجه به تاثیرگذاری و فرهنگ سازی که این جشنواره در زمینه ازدواج جوانان دارد ضروری است تا خیرین در جهت برگزاری با شکوه تر این جشنواره مشارکت کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :