موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد کلان

a/110176 :کد

در رقابت با 47 نامزد این دوره؛

عضویت ایران در اتحادیه اتاق‌های بازرگانی جهان

  پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ — ۱۴:۰۸
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -عضویت ایران در اتحادیه اتاق‌های بازرگانی جهان

نایب رئیس اتاق بازرگانی با پیروزی در انتخابات شورای عمومی اتحادیه اتاق‌های بازرگانی جهان تا ۳سال به عضویت این شورا درآمد.

نایب رئیس اتاق بازرگانی با پیروزی در انتخابات شورای عمومی اتحادیه اتاق‌های بازرگانی جهان تا 3سال به عضویت این شورا درآمد.


به گزارش تحلیل ایران، پدرام سلطانی، نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در رقابت با 47 نامزد این دوره از شورای عمومی اتحادیه اتاق های بازرگانی یک کرسی از 20 کرسی این شورا را در انتخاباتی که نمایندگان 130 کشور جهان در رأی گیری حضور داشتند کسب کرد.


گفتنی است؛ پیش از این، محمد نهاوندیان رئیس پیشین اتاق بازرگانی ایران در سال 2011 (بهمن 1389) موفق شده بود آرای مورد نیاز برای حضور در شورای عمومی اتحادیه اتاق‌های بازرگانی جهان را کسب کند و در یک دوره سه ساله به عضویت این شورا در آید. این اتحادیه نهادی غیرسیاسی است که اعضای آن از میان فعالان اقتصادی بین‌المللی در بخش‌های بازرگانی و صنعت برگزیده می‌شوند ، 5 هزار اتاق بازرگانی، اتاق مشترک، تشکل و انجمن اقتصادی و بازرگانی از 130 کشور جهان عضو اتاق بازرگانی بین‌المللی هستند.


واحد مرکزی خبر نوشت: اتحادیه اتاق‌های بازرگانی جهان به عنوان یکی از شاخه‌های تخصصی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC) در سال 1951 با هدف یکپارچه‌سازی تصمیمات در سطوح اقتصاد بین‌الملل تشکیل شد. دوره جدید شورای عمومی اتحادیه اتاق های بازرگانی جهان اول ژانویه 2017 (12 دی 1395) تشکیل خواهد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :