موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/110186 :کد

با اعلام خبر آزادی حلب؛

تکفیریهای پاکستان در سوگ تروریست های حلب

  پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ — ۱۵:۱۴
تعداد بازدید : ۱۹۶   
 تحلیل ایران -تکفیریهای پاکستان در سوگ تروریست های حلب

سرکردگان گروههای تروریستی و احزاب تکفیری پاکستان پس از شکست سنگین ترویست‌ها در حلب به سوگ برادران قاتل خود نشستند.

سرکردگان گروههای تروریستی و احزاب تکفیری پاکستان پس از شکست سنگین ترویست‌ها در حلب به سوگ برادران قاتل خود نشستند.


به گزارش تحلیل ایران، با اعلام خبر آزادی حلب از دست تروریست‌ها، هم قطاران پاکستانی آنها به سوگ نشسته و صاحبخانه را به جرم بیرون راندن دزد، محکوم کردند.


مولویهای افراطی چون «اوریا مقبول جان، انصار عباسی و فیض الله فیض» به شدت ناراحت هستند و در شبکه‌های اجتماعی خود ایام ولادت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه وآله وسلم را به عزا تبدیل کرده‌اند.از سوی دیگر گروه تروریستی «لشکر جهنگوی العالمی» که صدها مسلمان را در پاکستان به خاک و خون کشانده نیز اعلام عزای عموم کرده است.


«لشکر جهنگوی العالمی» با انتقاد از ترکیه، در صفحه رسمی خود نوشت: در حالیکه تنها 25 کیلومتر با لشکر دشمن (ارتش سوریه!) فاصله داشتید هیچ کاری انجام ندادید.این گروه تروریستی غم نامه خود را با این متن تکمیل کرد: غیرت رنگ باخت! دل پاره پاره شد! حلب سقوط کرد!این  پیروان مکتب آل سعود، عزاداری در سوگ سالار شهیدان حسین ابن علی علیهم السلام را ممنوع می‌دانند ولی اینک در سوگ عده‌ای قاتل آدم کش اعلام عزای عمومی می‌کنند.


تسنیم نوشت: جالب اینکه علمای تکفیری و گروههای تروریستی در سوگ مسلمانان مظلوم سایر نقاط جهان هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند، یمن و فلسطین و عراق و کشمیر گویا ارزشی ندارند و فقط حلب که مجمع تروریست‌های جهان شده بود، برای آنها اهمیت داشت.شهر حلب پس از 4 سال اشغال توسط تروریست‌ها روز گذشته به دست نیروهای مقاومت پس گرفته شد.این پیروزی بزرگترین دستاورد از ابتدای جنگ سوریه برای مردم این کشور است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :