موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/110223 :کد

گوشی

هنوز زمان مناسبی برای توقف گوشی های با نمایشگر مسطح فرا نرسیده

  پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ — ۲۲:۰۰
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -هنوز زمان مناسبی برای توقف گوشی های با نمایشگر مسطح فرا نرسیده

به باور عده ای کارشناسان، هنوز زمان مناسبی برای توقف تولید گوشی های با نمایشگر مسطح فرا نرسیده

به باور عده ای کارشناسان، هنوز زمان مناسبی برای توقف تولید گوشی های با نمایشگر مسطح فرا نرسیده

 

به گزارش تحلیل ایران تصمیم سامسونگ برای عرضه گوشی های هوشمند سری گلکسی با لبه های خمیده قطعا موجب رضایت بسیاری از کاربران بوده است. نظرسنجی ها از علاقه کاربران به این قابلیت حکایت دارد و شاید به همین دلیل باشد که شایعات حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد گلکسی S8 را فقط با نمایشگر خمیده عرضه کند.

در عین حال که احتمال صحیح بودن این شایعه وجود دارد، اما به نظر می رسد تحلیلگران معتقدند هنوز خیلی زود است که سامسونگ چنین تصمیمی را عملی کند. به استناد گزارش منتشر شده از سوی نشریه Investor، برخی کارشناسان معتقدند تصمیم به حذف گوشی با صفحه صاف تصمیم چندان جالبی نیست چرا که در حال حاضر تقاضا برای خرید گوشی های دارای نمایشگر خمیده چندان زیاد نیست.

چو دایونگ از کارشناسان موسسه تجارت و اقتصاد صنعتی کره جنوبی در این باره گفته "هنوز تقاضای زیادی برای خرید گوشی های با نمایشگر خمیده وجود ندارد چرا که به باور بسیاری از کاربران، خطا در لمس اشتباهی لبه های خمیده گوشی زیاد رخ می دهد. لبه های خمیده برای گوشی ها در مقایسه با نمایشگرهای تلویزیون کاربرد چندانی ندارد."

پیتر لی از کارشناسان سازمان سرمایه گذاری و اوراق بهادار کره جنوبی گفته "سامسونگ با تکیه بر این قابلیت، سعی دارد خود را از سایر رقبا متمایز سازد و در واقع هیچ کاربرد خاصی برای آن در نظر ندارد. اما بهتر است این شرکت بر ساخت گوشی های تاشدنی که هم نقش تبلت را بازی می کنند و هم گوشی تمرکز کند."

تابناک نوشت: به هر حال، این نظر کارشناسان است و نمی توان توقع داشت که سامسونگ از آنها پیروی کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :