موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/110488 :کد

دیده بان حقوق بشر سوریه

تروریست ها از ورود اتوبوس به شهرک های فوعه جلوگیری می کنند

  یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۱۹۳   
 تحلیل ایران -تروریست ها از ورود اتوبوس به شهرک های فوعه جلوگیری می کنند

مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که تعدادی اتوبوس از شهر حلب به سمت شهرک های فوعه و کفریا در شمال شرق شهر ادلب برای خارج کردن مجروحان از این شهرک ها حرکت کرده اند.

مرکز موسوم به دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که تعدادی اتوبوس از شهر حلب به سمت شهرک های فوعه و کفریا در شمال شرق شهر ادلب برای خارج کردن مجروحان از این شهرک ها حرکت کرده اند اما تروریست های فتح الشام از ورود اتوبوس به این شهرک ها جلوگیری می کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نوشته پایگاه خبری این مرکز،گروه جدیدی از اتوبوس ها امروز (یکشنبه) برای خارج کردن مجروحان از شهرک های فوعه و کفریا به سمت استان ادلب حرکت کردند و تاکنون 51 اتوبوس به سمت این شهرک ها اعزام شده اما تا این لحظه هیچ اتوبوسی نتوانسته وارد این شهر ک ها شود.


براساس این گزارش این اتوبوس ها به اطراف دو شهرک رسیده اند و تلاش می شود که این اتوبوس ها وارد شهرک های فوعه و کفریا شوند.


مرکز ناظر حقوق بشر سوریه گزارش داد که گروه تروریستی جیش الفتح اتوبوس ها را در منطقه 'تفتناز' در شرق این دو شهرک متوقف کرده اند.


براساس این گزارش شمار مورد توافق برای خروج از این شهرک ها از 4هزار نفر به یکهزار و 500 نفر کاهش یافته در حالی که طبق توافق زمینه خروج 4هزار نفر از فوعه و کفریا فراهم شده یود.


ایرنا نوشت: این مرکز در ساعات گذشته اعلام کرده بودند که 29 اتوبوس از مجموع126اتوبوس از حلب به سمت سمت شهرک های فوعه و کفریا حرکت کرده تا افراد بیمار و زخمی را از این شهرک ها خارج کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :