موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتسال

a/110580 :کد

کفاشیان

ژاپن به نفع ایران از میزبانی جام جهانی فوتسال کنار می کشد

  دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۲
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -ژاپن به نفع ایران از میزبانی جام جهانی فوتسال کنار می کشد

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال،گفت: با کشور ژاپن رایزنی های لازم را انجام داده ایم تا این کشور از درخواست میزبانی جام جهانی۲۰۲۰ فوتسال به نفع ایران کنار بکشد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال،گفت: با کشور ژاپن رایزنی های لازم را انجام داده ایم تا این کشور از درخواست میزبانی جام جهانی2020 فوتسال به نفع ایران کنار بکشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، از فدراسیون فوتبال، «علی کفاشیان» سرپرست کمیته فوتسال در مراسم اختتامیه کلاس آموزش مربیگری سطح 3 فوتسال که برای نخستین بار در ایران برگزار شد، افزود: امیدوارم با حمایت های همه جانبه، میزبانی جام جهانی 2020 فوتسال را از مسئولان کنفدراسیون فوتسال آسیا بگیریم.


وی گفت: هدف از برگزاری دوره های آموزشی بالا بردن سطح ارتقاء دانش فنی مربیان برای رشد فوتسال کشور در آسیا و جهان است و امیدوارم با توجه به حضور مربیان تیم های ملی و لیگ های برتری و جدیت آنها برای فراگیری علم روز، شاهد توسعه و رشد بیشتر فوتسال در ایران و جهان باشیم.


نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال ادامه داد: از شما مربیان می خواهم با برنامه ریزی دقیق ، دانش و آموزه های خود را در اختیار دیگر همکاران در باشگاههای لیگ برتری فوتسال قرار دهید تا تمام کشور با سازماندهی دقیق با علم روز دنیا پیش روند.


سرپرست کمیته فوتسال گفت: باشگاه های داخلی و آسیایی فوتسال در مسیر توسعه قرار دارند و باید با حضور در دوره های آموزشی شرایط را به گونه ای فراهم کنند تا رشد این رشته ادامه دار باشد. البته برای عملکرد بهتر بانوان نیز در بالاترین سطح مربیگری دوره های آموزشی برگزار خواهیم کرد.


نخستین دوره مربیگری سطح سه فوتسال در ایران از روز پانزدهم آذرماه با حضور تعدادی از مربیان لیگ برتری، مدرسان فدراسیون فوتبال و مربیان تیم ملی آغاز شد و امروز به پایان رسید،در این دوره، موارد مختلف از جمله بازاریابی، مدیریت فوتسال، بدنسازی و مسائل فنی در کلاس های جداگانه ارائه شد.


ایرنا نوشت: سرشناس ترین مدرس این دوره «ویکتور هرمانس» مدرس بین المللی فیفا است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :