موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/110723 :کد

وزارت خارجه

اطلاعیه وزارت خارجه در خصوص سفر اتباع ایرانی به ترکیه

  ﺳﻪشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ — ۱۶:۰۹
تعداد بازدید : ۱۷۵   
 تحلیل ایران -اطلاعیه وزارت خارجه در خصوص سفر اتباع ایرانی به ترکیه

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سه شنبه با صدور اطلاعیه ای به شهروندان ایرانی توصیه کرد تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری به ترکیه خودداری کنند.

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سه شنبه با صدور اطلاعیه ای به شهروندان ایرانی توصیه کرد تا اطلاع ثانوی از سفرهای غیر ضروری به ترکیه خودداری کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران،  در اطلاعیه وزارت خارجه ایران که از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران آمده است: هموطنان تا اطلاع ثانوی از سفر به ترکیه خودداری کنند.


در اطلاعیه وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران آمده است: نظر به شرایط خاص در دوره اخیر در ترکیه، به کلیه هموطنانی که قصد مسافرت به این کشور را دارند، توصیه اکید می شود تا اطلاع ثانوی از مسافرتهای غیر ضروری به ترکیه خودداری کنند.


سفارت جمهوری اسلامی ایران شب گذشته به دنبال ترور آندره کارلوف سفیر روسیه در ترکیه، با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که برای امروز سه شنبه کلیه فعالیت های کنسولی در شهرهای آنکارا، استانبول، ارزروم، ازمیر و ترابوزان تعلیق می شود.


سفیر روسیه در ترکیه از سوی یک مامور نیروی ضربتی پلیس این کشور به ضرب گلوله کشته شد.
در دوره اخیر همزمان با آزاد سازی حلب، تظاهراتی در مقابل نمایندگی های سیاسی کشورهای روسیه و ایران و چین برگزار می شود.


ایرنا نوشت: در دوره اخیر انفجارهای پی در پی در شهرهای استانبول و قیصری رخ داد که شمار زیادی از شهروندان این کشور کشته و زخمی شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :