موضوعات ‌مرتبط: فناوری شبکه های اجتماعی

a/110731 :کد

فیسبوک

کاربران اندرویدی فیسبوک می توانند مطالب رنگی منتشر کنند

  ﺳﻪشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۱
تعداد بازدید : ۲۳۶   
 تحلیل ایران -کاربران اندرویدی فیسبوک می توانند مطالب رنگی منتشر کنند

کاربران اندرویدی فیسبوک از این پس می توانند پست های رنگی منتشر کنند

 کاربران اندرویدی فیسبوک از این پس می توانند پست های رنگی منتشر کنند

 

به گزارش تحلیل ایران،  اگر شما هم از کاربران شبکه اجتماعی فیسبوک باشید، قطعا موافقید که در طول سال های اخیر پست هایی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند از قابلیت های متعددی برخوردار شده اند.


اما عدم امکان فرمت کردن این پست ها موردی بود که هرگز در دسترس کاربران نبود، بدین معنی که کاربران نمی توانستند در اندازه فونت، رنگ، نوع فونت و سایر موارد پست های خود دخل و تصرف داشته باشند، اما گویا تغییراتی در این زمینه رخ داده است.

به نظر می رسد برای فیسبوک بر روی پلتفرم اندروید یک بروزرسانی ارسال شده است که به کاربران امکان می دهد رنگ پست های خود را تعیین کنند.


همانطور که در اسکرین شات زیر دیده می شود، کاربران حالا می توانند در صورت تمایل به جلب توجه بیشتر دیگران، رنگ پس زمینه پست های خود را به میل خود تعیین کنند.


البته به نظر می رسد این قابلیت فعلا در اختیار کاربران اندروید است و کاربران iOS و وب هنوز به این امکان دسترسی ندارند.

کاربران همچنین امکان انتخاب رنگ مورد علاقه خود در سایه روشن های مختلف را خواهند داشت.


البته به خاطر داشته باشید که این امکان برای پست هایی که فقط از متن تشکیل شده اند قابل استفاده است، بنابراین اگر قصد به اشتراک گذاری لینک یا تصویر یا ویدیو را دارید نمی توانید از این قابلیت استفاده کنید. به نظر قابلیت جالبی است که می تواند سرگرم کننده هم باشد، بنابراین اگر از این پس با تعداد زیادی پست های رنگی در فید فیسبوک خود برخورد کردید خیلی تعجب نکنید.

تابناک نوشت: هنوز زمان عرضه این بروزرسانی برای نسخه های iOS و وب ذکر نشده است، اما فیسبوک قول عرضه آن را "در چند ماه آینده" داده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :