موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/110743 :کد

نشریه صهیونیستی؛

ادامه شهرک‌سازی نتانیاهو در دوران ترامپ

  ﺳﻪشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ — ۲۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۰۳   
 تحلیل ایران -ادامه شهرک‌سازی نتانیاهو در دوران ترامپ

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد برنامه شهرک‌سازی این رژیم در دوران ترامپ افزایش خواهد یافت.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد برنامه شهرک‌سازی این رژیم در دوران ترامپ افزایش خواهد یافت.

 

به گزارش تحلیل ایران، نشریه صهیونیستی جروزالم پست گفت:بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در جدیدترین سخنرانی خود گفت در نظر دارد تا روند شهرک‌سازی در کرانه باختری را ادامه دهد. وی با این اظهارات خود سران شهرک‌نشینان را به افزایش پروژه‌های عمرانی، پس از آغاز ریاست جمهوری ترامپ، امیدوار کرد.


العالم نوشت: نتانیاهو هفته گذشته در مصاحبه دیگری اعلام کرده بود آماده است تا با دونالد ترامپ به منظور دستیابی به راه حل دو دولتی به همکاری بپردازد. با این حال منابع نزدیک به نتانیاهو اعلام کرده اند نه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و نه رئیس جمهور جدید آمریکا، هیچ کدام ادامه شهرک‌سازی را مانعی برای دستیابی به صلح نمی‌داند.


نتانیاهو در این باره اظهار کرد: «ما به تقویت و گسترش شهرک‌سازی ادامه می‌دهیم و من می‌خواهم این موضوع را به صورت روشن بیان کنم که هیچ کابینه دیگری به اندازه کابینه کنونی از روند شهرک‌سازی دفاع نخواهد کرد.»انتظار می‌رود نتانیاهو در خصوص برنامه‌هایش برای افزایش شهرک‌سازی و حمایتش از دونالد ترامپ، روز سه شنبه سخنرانی کند.رئیس حزب صهیونیستی «خانه یهودی» نیز روز گذشته در واکنش به سخنان نتانیاهو اظهار کرد: «به لطف تغییرات رخ داده در آمریکا، تضعیف اروپا و اوضاع نابسامان کشورهای مسلمان، اکنون فرصت خوبی (برای شهرک‌سازی) ایجاد شده است.»

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :