موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/110825 :کد

آیت الله جنتی:

دولت های منطقه به فکر ریشه کنی جریان های تکفیری باشند

  چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۵
تعداد بازدید : ۱۴۹   
 تحلیل ایران -دولت های منطقه به فکر ریشه کنی جریان های تکفیری باشند

دبیر شورای نگهبان حمایت برخی کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای از تروریست ها را عامل گسترش و بازگشت خشونت به همان کشورها دانست و گفت: دولت های منطقه به فکر بیفتند و برای همیشه جریان های تکفیری و تروریستی

دبیر شورای نگهبان حمایت برخی کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای از تروریست ها را عامل گسترش و بازگشت خشونت به همان کشورها دانست و گفت: دولت های منطقه به فکر بیفتند و برای همیشه جریان های تکفیری و تروریستی را ریشه کن کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران  آیت الله احمد جنتی، صبح چهارشنبه در جلسه هفتگی اعضای شورای نگهبان، این مطلب را بیان کرد.


وی با ابراز تأسف از حمایت برخی دولت ها از جریانات تکفیری افزود: ترکیه دروازه ورود تروریست ها به منطقه بود و عناصر تکفیری از کشورهای اروپائی و از آن راه به سوریه و عراق وارد می شدند اما متأسفانه اکنون گرفتار حملات تروریستی شده و آتش خشونت به جان آن کشور هم افتاده است.


رییس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به پیروزی های مقاومت اسلامی در منطقه گفت: آزادی غیر منتظره «حلب» خبر خوشحال کننده ای بود که به کمک رزمندگان اسلام در کشورهای مختلف منطقه انجام گرفت. امیدواریم به زودی «موصل» هم آزاد شود و شر داعشی ها و تکفیری ها از منطقه برطرف شود.


ایرنا نوشت: به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، آیت الله جنتی همچنین با ابراز خشنودی از رونق صله رحم در شب یلدا گفت: بسیاری از مردم، طی گردهمائی ها و مراسم دیشب محیط گرم و صمیمانه ای در خانواده ها داشتند که جای خوشحالی دارد.

                               

ترور     داعش     تکفیری     سوریه     اسلامی    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :