موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دانشگاه

a/110831 :کد

آزمون دکتری

ثبت‌نام بیش از ۲۳۳ هزار داوطلب در آزمون دکتری

  چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۲۰۹   
 تحلیل ایران -ثبت‌نام بیش از ۲۳۳ هزار داوطلب در آزمون دکتری

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام تاکنون بیش از ۲۳۳ هزار داوطلب در آزمون دکتری تخصصی ۹۶ خبر داد و گفت: این آزمون روز جمعه ششم اسفندماه جاری برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام تاکنون بیش از 233 هزار داوطلب در آزمون دکتری تخصصی 96 خبر داد و گفت: این آزمون روز جمعه ششم اسفندماه جاری برگزار خواهد شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، دکتر حسین توکلی گفت‌ : براساس آمار اولیه گزارش شده تاکنون تعداد 233 هزار و 452 داوطلب برای شرکت در آزمون دوره دکتری تخصصی 96 ثبت‌نام کردند.

بدیهی است آمار نهایی متقاضیان متعاقبا و پس از پایان مهلت تمدید شده اعلام می‌گردد.


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: همانطور که قبلا نیز اعلام شده آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی 96 در هفت گروه آموزشی برای 244 کدرشته امتحانی در روز جمعه ششم اسفندماه جاری در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود.


کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای مربوط از روز سه‌شنبه سوم اسفندماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد لذا داوطلبان فرصت دارند از روز سه‌شنبه سوم تا ساعت 24 روز پنجشنبه پنجم اسفندماه جاری با مراجعه به سایت این سازمان نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنما اقدام کنند.


ایسنا نوشت: ثبت نام برای شرکت در آزمون دکتری 96 تا روز شنبه 4 دی ماه تمدید شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :