موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/110840 :کد

طی نامه ای:

اعتراض رسمی باشگاه استقلال به عملکرد داور نفت

  چهارشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : ۳۷۱   
 تحلیل ایران -اعتراض رسمی باشگاه استقلال به عملکرد داور نفت

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران طی نامه ای به رئیس کمیته داوران به عملکرد «اشکان خورشیدی» داور دیدار این تیم مقابل نفت تهران در جام حذفی فوتبال اعتراض کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران طی نامه ای به رئیس کمیته داوران به عملکرد «اشکان خورشیدی» داور دیدار این تیم مقابل نفت تهران در جام حذفی فوتبال اعتراض کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از ایرنا، سیدرضا افتخاری طی نامه ای خطاب به اصفهانیان نسبت به داوری دیدارهای تیم فوتبال استقلال اعتراض کرد.در این نامه به چندین مورد اشتباهات داوری که اثر مستقیم روی نتایج بازی و همچنین تحریک احساسات تماشاچیان در ورزشگاه داشته است، اشاره شده است که فهرست آنها به قرار زیر است:


1- خطای هند بازیکن تراکتور سازی پس از ضربه آزاد امید ابراهیمی که داور می توانست پنالتی اعلام کند.


2- در دیدار با پدیده، ضربه کاوه رضایی به دست مدافع پدیده خورد و از روی خط دروازه برگشت که داور در کمال تعجب پنالتی نگرفت.


3- در مسابقه اخیر با نفت تهران هم اعلام پنالتی در دقیقه یک در حالی اتفاق افتاد که بسیاری از کارشناسان این صحنه را پنالتی نمی دانند. ضمن این که ارسلان مطهری بازیکن نفت هم به گواه کارشناسان باید در دقیقه 33 اخراج می شد که نشد.


در ادامه این نامه تاکید شده است، با توجه به حسن سابقه و پیگیری کمیته داوران، باشگاه استقلال انتظار دارد تقاضای رسیدگی دقیق نسبت به موضوعات فوق الذکر از سوی آن کمیته انجام و اعلام نظر شود.گفتنی است تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته با نتیجه 3 بر 2 مقابل نفت تهران شکست خورد تا از رسیدن به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور بازبماند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :