موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/111049 :کد

روسیه وایران

برقراری آتش بس در سوریه با همکاری ایران

  جمعه ۰۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۲
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -برقراری آتش بس در سوریه با همکاری ایران

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه مطبوعاتی پایان سال ۲۰۱۶ اعلام کرد: آزاد شدن شهر حلب از اشغال تروریست ها یک واقعه مهم برای بازگشت سوریه به شرایط عادی است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در مصاحبه مطبوعاتی پایان سال 2016 اعلام کرد: آزاد شدن شهر حلب از اشغال تروریست ها یک واقعه مهم برای بازگشت سوریه به شرایط عادی است.
 

به گزارش تحلیل ایران رئیس جمهوری روسیه امروز جمعه در مصاحبه سالانه با خبرنگاران  در کاخ کرملین اظهار کرد: تلاش ها برای برقراری آتش بس نهایی در سوریه با مشارکت تمامی طرف های ذی نفع از جمله ایران و ترکیه ادامه دارد.


وی ادامه داد: آزادی حلب گام بسیار مهمی در راه عادی شدن اوضاع در سوریه و منطقه است و بدون شک این عملیات و کمک رسانی به سوری ها با مشارکت نیروهای روسی انجام گرفت.


رئیس جمهوری روسیه در این نشست خبری که صدها خبرنگار داخلی و خارجی حضور دارند، گفت: همراه ایران، ترکیه و البته دولت سوریه و همچنین دیگر کشورهای منطقه برای انجام اقدام ها با هدف برقراری صلح پایدار فعالیت می کنیم.


وی با بیان اینکه پایان بحران حلب بدون کمک نیروهای ایران و رؤسای جمهور ایران، سوریه و ترکیه رخ نمی‌داد، تاکید کرد: باید تلاش کرد تا اقدام های جنگی در سوریه پایان یابد و ما برای رسیدن به همین هدف تلاش می کنیم.


العالم نوشت : پس از چهار سال اشغال حلب از سوی تروریست های مورد حمایت خارجی، ارتش سوریه دیروز توانست آخرین بخش در شرق این شهر را پاکسازی و آزادی کامل آن را اعلام کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :