موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/111068 :کد

سخنگوی کمیسیون تلفیق :

بررسی نظام پولی و بانکی کشور در دستور کار امروز مجلس

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۴
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -بررسی نظام پولی و بانکی کشور در دستور کار امروز مجلس

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فردا، شنبه(چهارم دی) در دستور کار مجلس قرار دارد.

 
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم گفت که موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان امروز شنبه(چهارم دی) در دستور کار مجلس قرار دارد.

به گزارش تحلیل ایران، محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بررسی لایحه برنامه ششم از هفته گذشته در مجلس در دو و بعضا سه شیفت کاری آغاز شده و تاکنون 11 ماده از 144 ماده آن مورد بررسی قرار گرفته است.همچنین قرار است در جلسه علنی امروز (شنبه، چهارم دی) ماده مربوط به تعیین‌تکلیف بدهی‌های دولت به تأمین اجتماعی و همچنین همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و مواد مربوط به نظام پولی و بانکی کشور مورد بررسی قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه در زمان بررسی برنامه ششم، مجلس هیچ دستور کار دیگری نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: با این حال کمیسیون‌های تخصصی در جلسات خود لایحه بودجه 96 را مورد بررسی قرار می‌دهند اما بودجه 96 تا اتمام بررسی برنامه ششم در صحن علنی در دستور کار مجلس قرار نخواهد گرفت.به گفته وی در طول بررسی برنامه ششم در مجلس و پس از اتمام بررسی بودجه 96 در کمیسیون‌های تخصصی، کمیسیون تلفیق بودجه که ترکیب اعضای آن متفاوت با کمیسیون تلفیق برنامه است، تشکیل جلسه خواهند داد.                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :