موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/111076 :کد

سفارت ایران؛

اطلاعیه جدید سفارت ایران در ترکیه

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۱
تعداد بازدید : ۲۱۴   
 تحلیل ایران -اطلاعیه جدید سفارت ایران در ترکیه

سرکنسولگری‌های ایران در استانبول، ترابوزان،‌ ارزروم و بخش کنسولی سفارت در آنکارا از دوشنبه ششم دی‌ماه تا اطلاع ثانوی فقط ۲ ساعت باز هستند.

 

 
سفارت ایران در ترکیه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سرکنسولگری‌های ایران در استانبول، ترابوزان،‌ ارزروم و بخش کنسولی سفارت در آنکارا از دوشنبه ششم دی‌ماه تا اطلاع ثانوی فقط ۲ ساعت باز هستند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به منظور مساعدت در انجام امور کنسولی هموطنان گرامی، ارائه خدمات در سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در استانبول، ترابوزان، ارزروم و بخش کنسولی سفارت آنکارا از دوشنبه مورخ ششم دی ماه 95 تا اطلاع ثانوی به صورت محدود و از ساعت 10 لغایت 12 ظهر انجام خواهد شد.در این اطلاعیه آمده است: از هموطنان گرامی اکیدا درخواست دارد از مراجعه غیر از ایام و ساعت‌های قید شده، خودداری و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سفارت مراجعه کنند.

در پی ترور سفیر روسیه در آنکارا، سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در شهرهای مذکور و بخش کنسولی سفارت در آنکارا طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه کلا تعطیل و روز جمعه هم فقط دو ساعت از 10 تا 12 باز بودند. فارس نوشت: وزارت امور خارجه ایران نیز در اطلاعیه‌ای از هموطنان خواست که تا اطلاع ثانوی از انجام سفرهای غیرضروری به ترکیه خودداری کنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :