موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111121 :کد

اعدام غیرنظامیان

اعدام غیرنظامیان سوری توسط تروریست ها پیش از خروج از شرق حلب

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۵۸
تعداد بازدید : ۲۶۱   
 تحلیل ایران -اعدام غیرنظامیان سوری توسط تروریست ها پیش از خروج از شرق حلب

منابع سوری گزارش دادند که تروریست ها پیش از خروج از حلب در یک مدرسه در محله 'السکری' در شرق این شهر اقدام به قتل عام غیرنظامیان از جمله کودکان کرده اند.

منابع سوری گزارش دادند که تروریست ها پیش از خروج از حلب در یک مدرسه در محله 'السکری' در شرق این شهر اقدام به قتل عام غیرنظامیان از جمله کودکان کرده اند.

 

به گزارش تحلیل ایران  به نوشته پایگاه خبری الحدث نیوز، در حالی که غرب برای افراد مسلح به اصطلاح 'میانه رو' اشک می ریزد و سعی در نجات آنها دارد، در عین حال آنها تا لحظه آخر به جنایت های خود در شرق حلب ادامه دادند.


براساس این گزارش، ارتش سوریه اعلام کرد که در یک مدرسه در محله 'السکری' در شرق حلب اجساد غیرنظامیان یافت شده که نشان می دهد، تروریست ها در روزهای آخر قبل از خروجشان از حلب آنها را اعدام کرده اند.


'سامر یوسف' قاضی سوری دادگاه نظامی این کشور در این باره گفت: تروریست ها چشم این اجساد که بیشتر آنها کودکان هستند را از حدقه درآورده و آنها را سربریده اند.


وی افزود: اجساد کشف شده برای شناسایی به بیمارستان منتقل شده و تحقیقات اولیه نشان می دهد که این اجساد در پنج روز گذشته به دست تروریست ها اعدام شده اند.


تروریست ها همچنین پیش از ترک شهر حلب، 100 افسر و سرباز اسیر ارتش سوریه را تیرباران کردند.


ژنرال ویکتور پوزنیخر معاون اداره اصلی عملیات ستاد کل نیروهای مسلح روسیه پنجشنبه گذشته اعلام کرد: پیش از پیشروی نیروهای دولتی، شمار زیادی از زندانیان در شهر حلب (از سوی تروریست ها) تیرباران شده بودند و تعدادی از والدین زندانی نیز جلو چشم فرزندان خود اعدام شدند تا مانع بروز شورش شوند.


ایرنا نوشت:گروههای تروریستی در چند هفته گذشته افزون بر تحمل هزاران کشته، انهدام دهها دستگاه انواع جنگ افزار نیمه سنگین و سنگین مجبور به ترک شرق حلب شدند و دیروز این شهر پس از چهار سال اشغالگری تروریست ها به صورت کامل آزاد شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :