موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی تولید و تجارت

a/111123 :کد

فورد

افزایش بودجه تحقیقات و توسعه فورد در استرالیا

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۳:۲۹
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -افزایش بودجه تحقیقات و توسعه فورد در استرالیا

فورد موتور بودجه امکانات طراحی در استرالیا را در سال ۲۰۱۷ به میزان ۱۵۰ میلیون دلار استرالیا (۱۰۹ میلیون دلار) افزایش می دهد.

فورد موتور بودجه امکانات طراحی در استرالیا را در سال ۲۰۱۷ به میزان ۱۵۰ میلیون دلار استرالیا (۱۰۹ میلیون دلار) افزایش می دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران  فورد در بحبوحه کاهش تولید و محبوبیت رو به افول سدانهای این خودروساز در استرالیا، در اکتبر به ۹۱ سال تولید در این کشور خاتمه داد و کارخانه تولیدی در حومه ملبورن را تعطیل کرد.


این شرکت اکنون ۵۰۰ میلیون دلار استرالیا برای تحقیق و توسعه در سه سال آینده هزینه خواهد کرد. این شرکت ۴۵۰ میلیون دلار استرالیا در سال ۲۰۱۷ هزینه خواهد کرد که ۱۵۰ میلیون دلار استرالیا بیشتر از سال گذشته است و ۵۰ میلیون دلار استرالیا در مدت سه سال برای ارتقای تسهیلات طراحی و تست هزینه می کند.


تسهیلات طراحی فورد در استرالیا یکی از سه مرکز کلیدی این شرکت در سراسر جهان است که قادر به طراحی کامل خودرو است. دو مرکز دیگر این شرکت در دیترویت میشیگان و کلن آلمان هستند.

فورد در سال ۲۰۱۵ مجموعا ۶.۷ میلیارد دلار برای تحقیق و توسعه در سراسر جهان هزینه کرد و قصد دارد ۲.۸ میلیارد دلار به منظور طراحی فناوری جدید استقراض کند.


این شرکت مانند خودروسازان دیگر آمریکا که خودروهای بزرگ تولید می کنند، از تغییر روند بازار غافلگیر شده و سعی می کند با شرایط جدید بازار وفق پیدا کند.


 جنرال موتورز و تویوتا حرکت فورد را دنبال کرده و سال آینده خطوط تولید در این کشور را تعطیل خواهند کرد.


ایسنا نوشت: این تصمیم در سال ۲۰۱۳ بدنبال افزایش نرخ برابری دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا که باعث گران شدن تولید در این کشور شد، گرفته شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :