موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/111128 :کد

وزیر ورزش و جوانان

توصیه وزیر ورزش به مدیران استقلال برای پرهیز از تصمیمات احساسی

  شنبه ۰۴ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۵
تعداد بازدید : ۱۱۴   
 تحلیل ایران -توصیه وزیر ورزش به مدیران استقلال برای پرهیز از تصمیمات احساسی

وزیر ورزش و جوانان روز شنبه در دیدار اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با تاکید بر پرهیز از اتخاذ تصمیمات احساسی در این باشگاه، هیات مدیره را به همدلی و ثبات دعوت کرد.

وزیرورزش و جوانان روز شنبه در دیدار اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با تاکید بر پرهیز از اتخاذ تصمیمات احساسی در این باشگاه، هیات مدیره را به همدلی و ثبات دعوت کرد و گفت که با این رویه، استقلال روزهای موفق تری را پیش روی خواهد داشت.

 

به گزارش تحلیل ایران ، از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در این دیدار که در آستانه مسابقه حساس استقلال تهران و سپاهان اصفهان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال در دفتر ورزش ورزش انجام شد، اظهار داشت :هدف اصلی همه باید موفقیت استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر باشد.

 

سلطانی فر تاکید کرد: اعضای هیات مدیره و مدیرعامل این باشگاه باید همدیگر را حمایت کنند تا این تیم در شرایط خوب به موفقیت های پی در پی در آینده دست یابد .


وزیر ورزش و جوانان مدیرعامل و هیات مدیره را به پرهیز از اتخاذ هرگونه تصمیمات احساسی و تنش آفرین دعوت کرد و گفت: ذات فوتبال همین نوسان هاست و هنر مدیران فوتبال هدایت مناسب ، عقلانی و منطقی تیم در شرایط بحران ها خواهد بود.


سلطانی فر اضافه کرد: برای حل مشکلات و پرداخت بدهی های انباشته شده این باشگاه از گذشته، باید برنامه و زمان بندی لازم را در نظر گرفت.


وی با تاکید بر شفاف بودن قراردادها در این باشگاه ،افزود: معنی ندارد بخش مهمی از بدهی های گذشته مربوط به مالیات بازیکنان و سرمربییان سابق تیم باشد و باشگاه تحت هیچ عنوان نباید عهده دار پرداخت مالیات افراد شود.


وزیر ورزش و جوانان به بازی حساس و مهم استقلال در مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا در 18 بهمن ماه مقابل تیم السد قطر اشاره کرد و گفت: از هم اکنون تمرکز مدیریت و کادر فنی باید به این بازی معطوف شود تا بتوان در این رقابت با کسب سهمیه از اعتبار فوتبال ایران دفاع کند.


سلطانی فر درباره وظیفه سخنگویی باشگاه نیز گفت: افتخاری به عنوان مدیر عامل، سخنگوی باشگاه است و بیان مواضع استقلال در همه موارد مربوط به رسانه ها بر عهده وی خواهد بود.


وی به موقعیت هیات مدیره باشگاه در قبال تیم فوتبال استقلال هم پرداخت و گفت : برای همه موارد فنی و مدیریتی استقلال باید هیات مدیره در جریان باشد و همه در مقابل مسائل و مشکلات این تیم و باشگاه مسئول هستند.


وزیر ورزش و جوانان از نشست خود با مسئولان سازمان امور مالیاتی برای دو تیم استقلال و پرسپولیس در آینده نزدیک نیز خبر داد و گفت: از این دو تیم حمایت می کنیم و در موضوع بدهی های مالیاتی انباشته شده نیز در آینده نزدیک جلسات مهم و موثری برای حل این موضوع برگزار خواهیم کرد.


سلطانی فر به اهمیت جایگاه آکادمی باشگاه ها اشاره کرد و گفت: استعداد یابی و تربیت و پرورش بازیکن نوجوان و جوان در آکادمی های استقلال و پرسپولیس بسیار مهم است و نه تنها به عنوان پشتوانه تیم های رده بالاتر باشگاه بلکه به عنوان تامین بازیکنان آینده دار باید برای سایر تیم های فوتبال کشور نیز برنامه داشته باشد.


ایرنا نوشت: وزیر ورزش همچنین از نظارت بیشتر و ویژه بر کیفیت و عملکرد آکادمی این دوباشگاه و سایر مدارس خصوصی فوتبال در آینده نزدیک نیز خبر داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :