موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آموزش و پرورش

a/111177 :کد

متن کامل؛

انتصاب مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -انتصاب مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی

طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی، «حسن مسعودی» به سمت مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

 

طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی، «حسن مسعودی» به سمت مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

 

به گزارش تحلیل ایران، متن کامل حکم مرضیه گرد، معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس ومراکز غیر دولتی  به شرح زیر است:

 

جناب آقای حسن مسعودی

سلام علیکم

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی در زمینه توسعه کمی و کیفی مشارکت های مردمی در مدارس و مراکز غیردولتی به موجب این حکم  به عنوان «مدیرکل مدارس و مراکز غیر دولتی» منصوب می شوید.

 

امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قراردادن تقوای الهی ، در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در تدوین و پیشبرد برنامه های وزارت متبوع و ایفای وظایف محوله با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جهت تحقق و ارتقای برنامه ها ی سازمان مدارس غیر دولتی اهتمام ورزید.

 

گفتنی است حسن مسعودی پیش از این، قائم مقام و معاون بازرگانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از سال 77- 72، مشاور معاونین اداری و مالی مشارکت های مردمی از سال 82-78، مدیر کل مدارس غیر انتفاعی از سال 85-82، مدیر مالی پشتیبانی و مدیر کل اداری و اجرایی شورای شهر تهران از سال 88-86 ، قائم مقام مدیرعامل کانون ورئیس کانون زبان ایران از سال 93-89 ، عضو هیات رسیدگی به تخلفات کارکنان، مدیرکل توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان آموزش وپرورش استثنایی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منطقه 8 و مشاور مدیرکل و رئیس اداره مشارکت های مردمی شهر تهران بوده است.


منبع: مهر

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :