موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111192 :کد

تحولات سوریه؛

نقض آتش بس در مناطق مختلف سوریه

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۰۸:۳۲
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -نقض آتش بس در مناطق مختلف سوریه

مرکز صلح روسیه در پایگاه حمیمم سوریه اعلام کرد: گروه های مسلح در مناطق مختلف سوریه، ۳۶ مورد آتش بس را در روز شنبه نقض کردند.

 

 

مرکز صلح روسیه در پایگاه حمیمم سوریه اعلام کرد: گروه های مسلح در مناطق مختلف سوریه، 36 مورد آتش بس را در روز شنبه نقض کردند. 

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، گروه های مسلح در استانهای حلب، دمشق، درعا، حماه و قنیطره با 36 بار گشودن آتش به سمت نیروهای ارتش سوریه، آتش بس را در آن کشور نقض کرده اند.در استان دمشق، تروریست های جیش الاسلام با گلوله خمپاره و سلاح های سبک به روستاها و شهرهای کوچک آتش گشودند. ایرنا نوشت: همچنین جیش الاسلام ورزشگاه العباسین، بیمارستان ابن الولید، اردوگاه الوافیدین و بعضی قسمت های جاده های نزدیک شهرهای حرستا و دوما را با گلوله های خمپاره و سبک مورد حمله قرار داد.

 

در استان حلب، تروریست های احرار الشام با راکت، خمپاره و مسلسل به چندین منطقه حلب شلیک کردند. همچنین گروه تروریستی جبهه النصره که به تازگی به فتح الشام تغییر نام داده است، مناطق مختلف شهر حلب را گلوله باران کرد.در استانهای درعا، حماه و قنیطره نیز موارد نقض آتش بس توسط تروریست ها گزارش شده است.وزارت دفاع روسیه در روز 23 فوریه سال 2016 مرکز صلح را در پایگاه هوایی حمیمم استان لاذقیه تاسیس کرد.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :