موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111199 :کد

تهدید هسته‌ای؛

وزیردفاع پاکستان، اسرائیل را تهدید هسته‌ای کرد

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۰۹:۵۶
تعداد بازدید : ۳۳۰   
 تحلیل ایران -وزیردفاع پاکستان، اسرائیل را تهدید هسته‌ای کرد

وزیر دفاع پاکستان اسرائیل را به استفاده از سلاح هسته‌ای تهدید کرد.

بحران دیپلماتیکی بین اسرائیل و پاکستان ایجاد شده که دلیل آن به پاسخ وزیر دفاع پاکستان به اظهارات منسوب به وزیر جنگ اسرائیل علیه کشورش بازمی‌گردد.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از سایت شبکه المیادین، خواجه محمد آصف، وزیر دفاع پاکستان اسرائیل را به استفاده از سلاح هسته‌ای تهدید کرد. این در پاسخ به اظهارات غیرصحیح و منسوب به موشه یعالون، وزیر جنگ پیشین اسرائیل است که تهدید کرده پاکستان را ویران می‌کند اما وزارت جنگ اسرائیل بلافاصله این خبر را تکذیب کرد.وزیر پاکستانی در توییتر خود گفته است، اسرائیل فراموش کرده که پاکستان قدرت هسته‌ای نیز دارد.

پیشتر  در پایگاه آمریکایی «AWD NEWS» اظهاراتی منسوب به وزیر جنگ پیشین اسرائیل منتشر شده بود که در آن بعد از اینکه پاکستان اعلام کرده بود نیروهایش را برای مبارزه با داعش به سویه اعزام می‌کند، پاکستان را تهدید کرده بود.وزیر جنگ اسرائیل گفته بود: اگر پاکستان به هر بهانه‌ای نیروی زمینی به سوریه بفرستد ما این کشور را با سلاح هسته‌ای نابودی می‌کنیم.

ایسنا نوشت: اما وزارت جنگ اسرائیل در واکنش به اظهارات وزیر پاکستانی این اخبار منسوب به وزیر جنگ خود را تکذیب کرده و گفته است، وزیر جنگ حرفی در این زمینه نزده و هر آنچه منتشر شده کذب محض است.به رغم تکذیب این خبر از سوی اسرائیل وزیر دفاع پاکستان اظهاراتش را از صفحه خود در توییتر برنداشت.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :