موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد

a/111200 :کد

شركت ايران ترانسفو؛

مراسم معارفه مدير عامل جديد شركت ايران ترانسفو

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۴۵۳   
 تحلیل ایران -مراسم معارفه مدير عامل جديد شركت ايران ترانسفو

جناب آقای دکتر فاطمی ،جناب آقای دکتر فتحی پور را یک شخصیت ملی شناخته شده و موفق در حوزه اقتصاد کشور معرفی کرده و حضور ایشان را به عنوان فرصتی مغتنم برای شرکت ایران ترانسفو برشمردند.

جناب آقای دکتر فاطمی ،جناب آقای دکتر فتحی پور را یک شخصیت ملی شناخته شده و موفق در حوزه اقتصاد کشور معرفی کرده و حضور ایشان را به عنوان فرصتی مغتنم برای شرکت ایران ترانسفو برشمردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، صبح روز چهارشنبه اول دیماه 1395 مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت ایران ترانسفو، جناب آقای دکتر فتحی پور با حضور اعضای محترم هیئت مدیره، معاونین، مدیران عامل شرکتهای زیر مجموعه ، مدیران و روسای گروه صنعتی ایران ترانسفو در سالن سمینار شرکت ایران ترانسفو برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای دکتر فاطمی، رئیس محترم هیئت مدیره ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر عامل قبلی جناب آقای دکتر فرجی، نسبت به معرفی مدیرعامل جدید شرکت، جناب آقای دکتر فتحی پور اقدام نمودند.
 
جناب آقای دکتر فاطمی ،جناب آقای دکتر فتحی پور را یک شخصیت ملی شناخته شده و موفق در حوزه اقتصاد کشور معرفی کرده و حضور ایشان را به عنوان فرصتی مغتنم برای شرکت ایران ترانسفو برشمردند.در ادامه جناب آقای دکتر فتحی پور به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان ضمن تشکر از مدیران شرکت  و همچنین جناب آقای دکتر فرجی مدیرعامل قبلی بر لزوم همدلی همه مدیران جهت اعتلای شرکت ایران ترانسفو تاکید نمودند.
 
همچنین ایشان ذکر کردند که نجات شرکت در حقیقت یک اقدام بنیادی و جراحی اقتصادی کارشناسی شده است و این اقدام می بایست از طریق تلاش برای وصول مطالبات، کاهش پرداخت سودهای بانکی، افزایش تعرفه ی واردات، توسعه محصول و مشارکت با شرکتهای مهم دنیا از قبیل زیمنس، برنامه ریزی دقیق جهت تصمیم گیری و همکاری و همدلی تمامی پرسنل شرکت صورت پذیرد. جناب آقای دکتر فتحی پور اظهار امیدواری کردند در سایه تلاش تمامی همکاران، ایران ترانسفو به عنوان یک الگوی کامل در زمینه اقتصاد مقاومتی معرفی گردد و با سرعت تمام در مسیر پیشرفت، تعالی و توسعه قدم بردارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :