موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/111205 :کد

روحانی:

امیدوارم ۲۰۱۷ میلادی سال معنویت و مدارا برای همه انسان‌ها باشد

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۶
تعداد بازدید : ۲۱۱   
 تحلیل ایران -امیدوارم ۲۰۱۷ میلادی سال معنویت و مدارا برای همه انسان‌ها باشد

رئیس‌جمهور در پیامی به پاپ فرانسیس تاکید کرد: امیدوارم سال ۲۰۱۷ میلادی، سال معنویت، مدارا و پیشرفت و عزت برای همه انسان‌ها باشد.

 رئیس‌جمهور در پیامی به پاپ فرانسیس تاکید کرد: امیدوارم سال ۲۰۱۷ میلادی، سال معنویت، مدارا و پیشرفت و عزت برای همه انسان‌ها باشد.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در پیامی به پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان، میلاد فرخنده پیامبر دوستی و برادری، حضرت عیسی مسیح(ع) و آغاز سال 2017 میلادی را به وی و تمامی پیروان آن مبشر صلح و عدالت در سرتاسر جهان تبریک گفت.

 

متن پیام حجت‌الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

عالی جناب پاپ فرانسیس

رهبر کاتولیک های جهان

 

با کمال مسرّت، میلاد فرخنده پیامبر دوستی و برادری، حضرت عیسی مسیح (ع) و همچنین آغاز سال 2017 میلادی را به جناب عالی و تمامی پیروان آن مبشر صلح و عدالت در سرتاسر جهان تبریک می گویم.امیدوارم با عنایت به خجسته زادروز این پیامبر گرامی، تعامل و مهربانی بین همه پیروان ادیان الهی  بیش از پیش گسترش یابد و خردمندان اعتدال جو و خیرخواهان عدالت خواه، راه شکیبایی و گفتگو را سرلوحه تعاملات خویش قرار داده و سال 2017 میلادی، سال معنویت، مدارا و پیشرفت و عزت برای همه انسان ها، توام با صلح و عدالت در جهان گردد.ضمن آرزوی سالی پر از برکت و شادکامی، از خداوند متعال، سلامتی آن جناب و سعادت و نیک بختی همگان را مسالت دارم.

 

حسن روحانی

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :