موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111245 :کد

بشار اسد

بشار اسد کشته شدن ۹۱ نفر در سقوط هواپیمای روسی را تسلیت گفت

  یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۳۶
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -بشار اسد کشته شدن ۹۱ نفر در سقوط هواپیمای روسی را تسلیت گفت

رییس جمهوری سوریه با ارسال پیامی، کشته شدن ۹۱ نفر از سرنشینان هواپیمای سقوط کرده روسی را که وابسته به وزارت دفاع این کشور بودند، به ولادمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه تسلیت گفت.

رییس جمهوری سوریه با ارسال پیامی، کشته شدن 91 نفر از سرنشینان هواپیمای سقوط کرده روسی را که وابسته به وزارت دفاع این کشور بودند، به ولادمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه تسلیت گفت.

 

به گزارش تحلیل ایران ، در این پیام آمده است: با اندوه فراوان خبر سقوط هواپیمای توپولف -154 روسیه را دریافت کردیم.


بشار اسد می افزاید: این هواپیما حامل دوستان عزیز ما بود که می خواستند برای شرکت در شادی پیروزی حلب و عید به سوریه بیایند.


'ما به روح قربانیان این حادثه درود می فرستیم و به شما و اعضای خانواده قربانیان تسلیت گفته و تاکید می کنیم که ما در مسیر روشن مبارزه با تروریسم و تکفیر و در غم ها و شادی ها با هم شریک هستیم.'

'در این حادثه دردناک در کنار شما هستیم و به همه ملت روسیه تسلیت عرض می کنیم و برای شما آرزوی صبر و عبور از این غم و ادامه مبارزه با تروریسم را داریم تا بتوانیم آرامش و امنیت را برای دو کشور و همه بشریت به ارمغان آوریم.'


ایرنا نوشت: هواپیمای توپولوف-154 روسیه ساعت5،20 دقیقه بامداد امروز (یک شنبه) و دقایقی پس از پرواز از فرودگاه آدلر نزدیک سوچی از صفحه رادار ناپدید و سپس محل سقوط آن در 1500 متری ساحل و عمق 50 تا 70 متری دریای سیاه اعلام شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :