موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111320 :کد

حلب؛

آمادگی ارتش سوریه برای آغاز عملیات گسترده در حومه غربی حلب

  دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -آمادگی ارتش سوریه برای آغاز عملیات گسترده در حومه غربی حلب

یک منبع میدانی در حلب از آماده‌شدن ارتش سوریه برای آغاز عملیات نظامی در حومه غربی حلب با هدف پاکسازی این مناطق از لوث تروریست‌های تکفیری خبر داد.

 

 
یک منبع میدانی در حلب از آماده‌شدن ارتش سوریه برای آغاز عملیات نظامی در حومه غربی حلب با هدف پاکسازی این مناطق از لوث تروریست‌های تکفیری خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، یک منبع میدانی گفت نیروهای ارتش سوریه برای آغاز عملیات نظامی در حومه غربی حلب به‌سمت منطقه «الراشدین، ضهره عبدربه و خان العسل» آماده می‌شوند. گروه‌های تروریستی هم از استقرار شمار زیادی از نیروهای ارتش و همپیمانانشان در حومه جنوبی و غربی حلب با هدف آماد‌ه‌سازی برای عملیات نظامی قریب‌الوقوع در این مناطق سخن گفته‌اند.

این منبع تأکید کرد ارتش سوریه چندین روز به تروریست‌های جبهه‌ النصره و گروه‌های همپیمان آنها مهلت داد تا منطقه الراشدین 4 را تخلیه کنند، در غیر این صورت، با آنها تا زمانی که به هلاکت برسند، جنگ خواهد کرد، ارتش عملیات نظامی را برای بازپس‌گیری تمام این منطقه آغاز خواهد کرد.

از حلب هم خبر می‌رسد که نیروهای ارتش به عملیات جست‌وجوی محله‌های شرقی حلب که پنجشنبه دوم دی آخرین گروه‌ تروریست‌های تکفیری از آن اخراج شدند، ادامه می‌دهند به‌طوری که اخیراً یک گور دسته‌جمعی در محله الکلاسه شامل اجساد 23 غیرنظامی به دست آمد که تروریست‌ها پیش از اخراج خود، همه آنها را اعدام کردند.یگان‌های مهندسی ارتش سوریه همچنین یک خودروی بمب‌گذاری شده با بیش از دو تن مواد منفجره و یک زره‌پوش را در جریان عملیات بازرسی و جست‌وجوی محله السکری در شرق حلب کشف کردند.

منبع میدانی در حلب به تسنیم گفت تروریست‌های تکفیری پیش از اخراج از محله‌های شرقی به بمب‌گذاری مقرهای خود در محله‌های السکری، الانصاری و المشهد و بمب‌گذاری خودروهای غیرنظامیان و منازل آنها دست زدند.خبر دیگر ا ین‌که گروه تروریستی داعش، کوه عقیل و بیمارستان الباب در اطراف شهر الباب در حومه شمال شرقی حلب را از گروه‌های تروریستی مورد حمایت ترکیه موسوم به سپر فرات پس گرفت.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :