موضوعات ‌مرتبط: ورزشی تنیس

a/111367 :کد

فدراسیون جهانی تنیس؛

پاکستان میزبان ملی پوشان تنیس ایران

  دوشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۰۲
تعداد بازدید : ۲۱۸   
 تحلیل ایران -پاکستان میزبان ملی پوشان تنیس ایران

تیم ملی تنیس ایران در چارچوب رقابت های گروه دوم آسیا و اقیانوسیه (جام دیویس) در اسلام آباد به رقابت با پاکستان می پردازد.

تیم ملی تنیس ایران در چارچوب رقابت های گروه دوم آسیا و اقیانوسیه (جام دیویس) در اسلام آباد به رقابت با پاکستان می پردازد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ایرنا نوشت: در حالی تیم ملی تنیس ایران در گروه دوم آسیا و اقیانوسیه (جام دیویس) به مصاف پاکستان می رود که از سوی فدراسیون جهانی تنیس (ITF) اسلام آباد به عنوان میزبان این دیدار معرفی شده است.

 

این رقابت ها از 15 تا 17 بهمن ماه سال جاری در زمین های هارد کورت برگزار می شود اما امکان تغییر زمین مسابقه وجود دارد.تیم ملی تنیس ایران در صورت کسب پیروزی در این دیدار به مصاف برنده تیم های هنگ کنگ و ویتنام می رود و در صورت شکست با بازنده این دیدار مسابقه خواهد داد.در حال حاضر سومین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس با حضور 5 تنیسور در آکادمی بین المللی تنیس استقلال پیگیری می شود.


سرپرستی تیم ملی تنیس ایران بر عهده قاسم کردی است، سعید احمدوند به عنوان سرمربی ملی پوشان را همراهی می کند و سیف الله بهزاد پور به عنوان مربی، مصطفی عطلایی به عنوان مربی بدنساز و مهرشاد پورسعید به عنوان پزشک تیم حضور دارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :