موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111528 :کد

دبکا بررسی کرد؛

علت شدت گرفتن حملات تروریستی علیه روسیه

  چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵ — ۰۶:۵۱
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -علت شدت گرفتن حملات تروریستی علیه روسیه

پایگاه خبری دبکا در گزارشی به تشریح وقایع اخیر در ارتباط با روسیه پرداخت و ادعا کرد که روسیه در حال حاضر در کانون توجه گروه‌های تروریستی و به خصوص داعش قرار گرفته است.

 

 
پایگاه خبری دبکا در گزارشی به تشریح وقایع اخیر در ارتباط با روسیه پرداخت و ادعا کرد که روسیه در حال حاضر در کانون توجه گروه‌های تروریستی و به خصوص داعش قرار گرفته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، پایگاه خبری دبکا در گزارشی به تشریح وقایع اخیر در ارتباط با روسیه پرداخت و ادعا کرده که روسیه در حال حاضر در کانون توجه گروه‌های تروریستی و به خصوص داعش قرار گرفته است.دبکا می نویسد: پس از سقوط هواپیمای توپولف-154 وزارت دفاع روسیه در دریای سیاه و خبر وحشتناک کشته شدن تمامی 92 سرنشین این هواپیما، چه چیزی می‌تواند دلیل این حادثه باشد؟دبکا می افزاید که پاسخ‌های غیر معمول مقامات روسیه در مورد علل این حادثه نشان می‌دهد که کرملین برای یافتن دلیل این حادثه عجله زیادی دارد.

این پایگاه تحلیلی در ادامه نوشت که روسیه حدود 3 هزار نیروی امدادی و به خصوص 100 غواص، ده‌ها کشتی و زیردریایی، بالگرد و هواپیمای بدون سرنشین به محل این حادثه اعزام کرده است که تمامی این امکانات در پیدا کردن تمامی لاشه هواپیما و جسد سرنشینان به کار گرفته شده‌اند.در حالیکه توجه تمامی جهان به افزایش احتمال حملات تروریستی معطوف شده است اما تروریست‌ها و به خصوص داعش، روسیه را بعد از دخالت نظامی در بحران سوریه، هدف توجه خود قرار داده‌ است.

میزان نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه تلاش کرده است تا تلفات نظامی خود بر اثر تروریسم را کم کند اما آمار  افرادی که از روسیه به خاطر تروریسم کشته شده‌اند به 310 نفر رسیده است. این آمار شامل سربازان این کشور که به دست تروریست‌ها کشته شده‌اند نمی‌شود.دبکا در بخش دیگری نوشت که در صورت اثبات تروریستی بودن حادثه سقوط هواپیمای وزارت دفاع روسیه در دریای سیاه، این امر نشان دهنده این است که روسیه به هدف اصلی تروریست‌ها و به خصوص داعش، النصره و القاعده تبدیل شده است.


 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :