موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/111540 :کد

منتظری؛

جدایی منتظری قوت گرفت

  چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵ — ۰۸:۵۶
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -جدایی منتظری قوت گرفت

وضعیت دو بازیکن ایرانی الأهلی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و احتمال جدایی آنها در نیم فصل دوم زیاد است.

 

 
وضعیت دو بازیکن ایرانی الأهلی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و احتمال جدایی آنها در نیم فصل دوم زیاد است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از الکاس قطر، الأهلی فصل جدید لیگ ستارگان قطر را با حضور دو بازیکن ایرانی آغاز کرد. پژمان منتظری و مجتبی جباری همچون فصل قبل در الأهلی بازی کردند و امیدوار بودند که با این تیم قطری عملکرد خوبی از خود نشان دهند اما آسیب‌دیدگی‌ باعث شده تا آنها در آستانه جدایی از الأهلی قرار گیرند.منتظری نیم فصل نخست را به خاطر آسیب‌دیدگی‌ از دست داد و سران باشگاه الأهلی سید عدنان بحرینی را جایگزین او کردند. مدافع تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به شرایط بازی رسیده است و می‌تواند  در تمرینات گروهی الأهلی شرکت کند اما این باشگاه قطری هنوز سید عدنان را جواب نکرده است.

این مدافع بحرینی در تمرین گروهی الأهلی شرکت کرد و این نشان می‌دهد که احتمال ماندن او در این تیم قطری وجود دارد و در این صورت منتظری چاره‌ای جز جدایی نخواهد داشت این‌ در حالی است که  او تا پایان فصل با الأهلی قرارداد دارد.اما از طرف دیگر جباری هم وضعیت خوبی در الأهلی ندارد و این احتمال زیاد است که او هم از سبز پوشان جدا شود.الشیخ سلمان بن فیصل، رئیس بخش فوتبال باشگاه الأهلی تاکید کرد که این باشگاه در آستانه جذب یاسین الشیخاوی مهاجم تونسی الغرافه به صورت قرضی است و قرار است که این بازیکن جایگزین جباری شود.

ایسنا نوشت: با توجه به دوری یک ماه و نیم جباری با الشیخاوی وارد مذاکره شده‌ایم و می‌خواهیم او را جذب کنیم.فیصل درباره وضعیت سید عدنان مدافع بحرینی الأهلی که جایگزین منتظری شده است، گفت‌:  هنوز تکلیف این مدافع روشن نیست چرا که منتظر هم به شرایط بازی رسیده است.هدایت الأهلی را در آغاز فصل لوکا بوناچیچ برعهده داشت اما این مربی کروات به خاطر کسب نتایج ضعیف از کار برکنار شد و جای خود را به یوسف آدم داده است.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :