موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111626 :کد

دادسرای فدرال فرانسه

اخاذی از گردشگران چینی با لباس پلیس فرانسه

  چهارشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۵ — ۲۳:۲۲
تعداد بازدید : ۳۰۲   
 تحلیل ایران -اخاذی از گردشگران چینی با لباس پلیس فرانسه

پنج جوان فرانسوی شب گذشته با بر تن کردن یونیفورم پلیس این کشور، با وارد شدن به محل سکونت یک خانواده چینی، بیش از سه هزار یورو از آنها به سرقت بردند.

پنج جوان فرانسوی شب گذشته با بر تن کردن یونیفورم پلیس این کشور، با وارد شدن به محل سکونت یک خانواده چینی، بیش از سه هزار یورو از آنها به سرقت بردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ایرنا نوشت: اخاذی از گردشگران خارجی در فرانسه به معضلی جدی برای نیروهای پلیس این کشور تبدیل شده است.


شب گذشته پنج جوان فرانسوی، در حالی که لباس پلیس بر تن داشتند، با حمله به محل اقامت یک خانواده چینی، مبلغ سه هزار یورو به همراه تعدادی از وسایل شخصی آنان را به سرقت بردند.این جوانان که سن آنان 18 تا 20 سال تخمین زده شده است، با استفاده از سلاح سرد وارد خانه یک زوج پنجاه ساله شدند.

دادسرای فدرال فرانسه با همکاری پلیس قضایی این کشور، تحقیقات جامع خود را در این زمینه آغاز کرده اند.حمله به گردشگران خارجی و خانواده های آنها با استفاده از یونیفورم پلیس در فرانسه، در ماه های گذشته نیز بارها تکرار شده است و این موضوع موجب بدبینی گردشگران خارجی در سفر به این کشور شده است.

در ماه ژوئن نیز، یک اتوبوس حامل گردشگران خارجی در جنوب شرق فرانسه با اسلحه شکاری مورد حمله قرار گرفت که در اثر آن 6 نفر زخمی شدند.دراین اتوبوس حدود 75 نفر از اتباع جمهوری چک و از اسپانیا عازم بلژیک بودند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :