موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب و تشکل ها

a/111633 :کد

طبق گزارش؛

بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی

  پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ — ۰۶:۴۷
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -بیانیه جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ضمن گرامیداشت ۹ دی تاکید کرد که همه توان خود را در پاسداشت ظرفیت عظیم مردم که در ۹ دی ماه اراده خود را نشان داد بکار بندد.

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ضمن گرامیداشت ۹ دی تاکید کرد که همه توان خود را در پاسداشت ظرفیت عظیم مردم که در ۹ دی ماه اراده خود را نشان داد بکار بندد.

به گزارش تحلیل ایران، مشرق نوشت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب به مناسبت سالگرد حماسه ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.


متن این بیانیه بدین شرح است:

«در حادثه‌ی بی‌نظیر ۹ دی، هیچ‌کس دست‌اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله‌ی اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان‌ها کشاند و آن حادثه‌ی بی‌نظیر پدید آمد.»

رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه‌ای

 فتنه۸۸، یکی از دشوارترین آوردگاه‌های آزمون انقلاب اسلامی بود که جبهه کفر و استکبار از پیچیده‌ترین طرحها وترفندها بهره برد تا  ملت بزرگ ایران را به زانو درآورد و از مسیر انقلابی خویش منصرف سازد. طراحان خارجی و فتنه گران داخلی کوشیدند تا مردم را از نظام مردم سالار دینی جدا کنند و با نمایش تقابل دروغین مردم با حاکمیت، نظام را از درون به چالش بکشانند.

گمراهی و خیانت فتنه گران سبب شد تا دشمنان به شکاف در میان ملت امیدوار گردند و برای پیشبرد اهداف خود به اعمال و تشدید تحریم‌های اقتصادی علیه ملت ایران روی‌آورند. تحریم‌هایی که با بهانه‌هایی همچون موضوع هسته‌ای اعمال شد، نتیجه امیدی بود که دشمنان در اثر فتنه ۸۸ به وابستگان داخلی خود به دست آوردند.

جریان غرب‌گرا و شبکه داخلی همکار نظام سلطه، پا را فراتر نهاده و برای مجازت مردم انقلابی ایران، به کشورهای غربی، گرای تحریم ایران را داد و فصل جدیدی از تحرک و تهدید غرب علیه انقلاب اسلامی رقم خورد.

ظلم بزرگ فتنه گران در همراهی با نقشه از پیش طراحی شده دشمن آن بود که تلاش کردند چهره منزه نظام جمهوری اسلامی را در انظار بین المللی مشوه کنند و با وارد کردن اتهامات واهی نظیر تقلب در انتخابات، شیرینی مشارکت ۴۰ میلیونی در انتخابات را در کام ملت ایران تلخ کردند. آخرین تحرک این عروسک های خیمه شب بازی استکبار در خیابان های تهران، در عاشورای ۸۸ رخ نمود که چهره واقعی و دین ستیز آن ها را برملا کرد.

در اینجا نیز عاشورا و حماسه حسینی به یاری اسلام و انقلاب اسلامی آمد و همانگونه که خون جوشان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، اسلام را در قرون متمادی زنده نگاه داشته است، این بار نیز آتش فتنه را خاموش کرد.

اگر نبود رهبری مدبرانه و هوشمندانه سکاندار هدایتگر نظام و انقلاب در مواجهه با فتنه گران و نیز تبعیت امت حزب‌الله از منویات معظم‌له، این فتنه می‌توانست کشور را به ورطه‌ای فروافکند که نجات از آن تا مدت‌ها غیرممکن بود.

حماسه نهم دی که با حضور مردم رقم خورد آبی بود بر آتش فتنه مهیب ۸۸. مردم با بصیرت تمام و در تبعیت از رهبر خویش و حمایت از انقلاب بزرگ خود، روزی به‌یادماندنی را رقم زد. تجربه تاریخی نشان داده است که هرگاه حضور یکپارچه مردم آگاه و انقلابی در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی شکل بگیرد، سیل قدرتمندی به راه خواهد افتاد که بنیان دشمنان و عوامل و دنباله های آن‌ها را فرو خواهد ریخت و حماسه مردمی نهم دی، از مصادیق بارز این حقیقت است.

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» ضمن گرامیداشت این روز تاریخی و ادای احترام به ملت بزرگی که این حماسه را آفرید، تعهد می نماید همه توان خویش را در پاسداشت ظرفیت عظیم مردم که در ۹ دی ماه اراده خود را نشان داد بکار بندد و این ظرفیت بی بدیل را جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیگیری مطالبات به‌حق ملت انقلابی و شجاع ایران اسلامی و حل مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور فعال نماید.
 
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :