موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/111698 :کد

جانشین فرمانده سپاه

ایران اسلامی مقتدرانه ابهت ابرقدرت جهان را شکسته است

  پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ — ۱۶:۵۳
تعداد بازدید : ۲۵۲   
 تحلیل ایران -ایران اسلامی مقتدرانه ابهت ابرقدرت جهان را شکسته است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان و کفار از دین اسلام ناامید شده اند زیرا نهم دی در مقابل تسلط دشمنان بر ایران است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز دشمنان و کفار از دین اسلام ناامید شده اند زیرا نهم دی در مقابل تسلط دشمنان بر ایران ایستاد و دیگر حل مسائل منطقه و جهان بدون حضور ایران محقق نمی شود، چراکه ایران شاخص ابرقدرت جهان را شکسته است.

 

به گزارش تحلیل ایران،   سردار حسین سلامی در مراسم بزرگداشت سالروز نهم دی بعد از ظهر پنج شنبه در مصلی نماز جمعه کرج، افزود: از نهم دی ماه ملت ایران دوباره اوج گرفت و در این راه از رهبری که با منطق الهی با جهان سخن می گویند برخوردار هستیم و اکنون بیرق حمایت از حیثیت مسلمانان را بر دوش گرفته اند.


جانشین فرمانده سپاه خاطر نشان کرد: اکنون مقام معظم رهبری موهبتی بزرگ پس از ارتحال رهبر کبیر انقلاب هستند که با حکمت های خود توطئه های دشمن را خنثی می کنند.


وی گفت: اسلام در قلب عالم زنده و در حال گسترش است و قدرت های بزرگ در مقابل مجاهدان سرزمین های اسلامی و مدافعان حریم جهان زانو زده اند که این نتیجه تبعیت از ولایت فقیه است.


جانشین فرمانده کل سپاه همچنین گفت: در حالی که در پیرامون ایران اسلامی آتش می بارد، ملت ایران همچنان در امنیت کامل، قوی، مقتدر و در حال پیشرفت روز افزون زندگی می کنند.


وی ادامه داد: خطرناک ترین جنگی که دشمن تمام آرمان های خود را در آن تعبیر شده می یافت، خطر تهاجم فرهنگی و اتصال آن به فتنه 88 بود.


سردار سلامی افزود: در آن دوران کشور در اوج قدرت داخلی و خارجی و درخشان ترین وضعیت بین المللی و در حال غلبه بر مشکلات اقتصادی و در شرف جهشی بزرگ بود.


وی ادامه داد: کسانی که از این نظام آبرو گرفته و شخصیت به دست آورده بودند، همراهی کردند که خطرناک ترین سناریو را بر انقلاب اسلامی تحمیل کنند چراکه آنها می خواستند از نظام باج خواهی کنند.


جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: تحریمی که امروز دامنگیر ملت ایران است بازتاب حرکات دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران بود که نمادهای دینی ما را مورد تهاجم قرار دادند تا کشور را از تعادل سیاسی، امنیتی و اجتماعی خارج کنند.


وی افزود: یک خیانت کافی است که در یک ملت مصیبت های بزرگ ایجاد شود، کشورهای اطراف از ثبات و تعادل به دور هستند بر این اساس می خواستند که امنیت داخلی ما بر هم بخورد. در فتنه 88 عده ای به این هدف دشمنان کمک کردند که این امر هرگز از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد.


جانشین فرمانده سپاه انقلاب اسلامی ایران گفت: اگر حرکت فتنه تداوم می یافت و ملت ایران ایستادگی نمی کرد، امکان هجوم بیگانگان به این سرزمین بسیار پررنگ بود.


سردار سلامنی خاطرنشان کرد: فتنه گران به دنبال سست کردن ایمان و اعتقاد جوانان بودند که ملت ایران باطل السحر بودند و اهداف شوم فتنه گران را در نطفه خفه کردند و هیچ کس نتوانست در مقابل این مردم قدرت نمایی کند.


وی با اشاره به اینکه ملت ایران آموخته اند که جهل نباید بر رفتار آنها غلبه کند، افزود: واقعه ای سخت مانند عاشورا که فضلیت امام حسین (ع) و یارانش تنها ماند، صحنه ای نیست که در شرایط کنونی تکرار شود چراکه مردم همچنان برای این مصیبت بزرگ می گریند.


جانشین فرمانده کل سپاه انقلاب اسلامی ایران خاطر نشان کرد: ایرانیان می دانند که تنها کشوری که ایران را اشغال کرده، انگلیس خبیث بوده و کشورهایی که ثروت های معنوی و مادی ایران را به غارت برده اند، آمریکا و انگلیس هستند.


وی گفت: آمریکا و انگلیس مهره های دست نشانه و سیاستمداران غربزده و غربگرا را در ایران حاکم کرده اند و عامل اصلی سیطره بر کشورهای اسلامی بوده اند.


سردار سلامی با اشاره به اینکه ایران اسلامی زخم های بزرگی از آمریکا و انگلیس بر پیکر خود دارد، افزود: بصیرت حقیقی ملت ایران اجازه نمی دهد آرزوهای خود را با همراهی مزدوران محقق کنند.


وی خاطر نشان کرد: ملت ایران با انقلاب اسلامی آزادی و استقلال و هویت از دست رفته ایران را بازگردانند و مهمترین منطقه جغرافیایی و سیاسی توانست در مقابل بزرگترین ابر قدرت تاریخ ایستادگی و مقابله کند.


سلامی گفت: برای آمریکا دردناک بود که بپذیرد مسیر جدیدی برای ملت های مسلمان باز شود که بر تسلط او بر مسلمانان حاکم شود، از این رو استعمار پیر انگلیس و نظام های مرتجع عرب و آمریکا با هم متحد شدند که ایران را در سرمای سخت مستکبران فرو برند.


وی افزود: ملت ایران در مقابل دشمن صف آرایی کرد و آرزوهای بزرگ دشمنان را دفن کرد و شکست آشکار دیگری را در جبهه استکبار نشاند و یک ملت به نام اسلام توانست ابر قدرتان را ناکام بگذارد.


سردار سلامی با اشاره به اینکه در تحریم ها دستاوردهای بزرگی کسب کردیم، اضافه کرد: در دوران تحریم ها دشمنان را در معرض تهدید و ارعاب قرار دادیم و پویایی علمی و فنی ایران اسلامی در دنیا زبانزد شد.


وی با اشاره به اینکه استان البرز بدرقه کنندگان راستین حافظان ارزش های اسلامی کشور هستند، اظهار داشت: حضور در چنین جمعی شرف و فضیلت واقعی است.


وی ادامه داد: البرزی ها پرچم دفاع از نظام جمهوری اسلامی را برافراشتند آن هنگام که نیت کرده و از خانه بیرون آمدند تا اثبات کنند از حقایق تلخ صدر اسلام درس های بزرگ آموخته اند.


ایسنا نوشت: سردار سلامی گفت ملتی که از تاریخ درس گرفته اند و دیگر زیر بار اشتباهات گذشته نمی روند، چراکه فراگرفته اند زمان غفلت گذشته و تنهایی امام حسن (ع) در مقابل معاویه دردناک است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :