موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/111727 :کد

قرارگاه عمار

فرمانده قرارگاه عمار: حماسه ۹دی احیای اسلام ناب بود

  پنجشنبه ۰۹ دی ۱۳۹۵ — ۲۲:۲۰
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -فرمانده قرارگاه عمار: حماسه ۹دی احیای اسلام ناب بود

فرمانده قرارگاه عمار گفت: همانطور که قیام امام حسین(ع) در سال ۶۱ هجری برای احیای اسلام ناب و در مقابل اسلام یزیدی بود، حماسه ۹دی نیز احیای اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی بود.

فرمانده قرارگاه عمار گفت: همانطور که قیام امام حسین(ع) در سال 61 هجری برای احیای اسلام ناب و در مقابل اسلام یزیدی بود، حماسه 9دی نیز احیای اسلام ناب در مقابل اسلام آمریکایی بود.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حجت الاسلام مهدی طائب روز پنجشنبه در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در شهر برازجان افزود: اگر نهضت امام حسین(ع) درهمان زمان و مکان واقعه عاشورا می ماند هرگز نمی توانست تاسوعا و عاشورایش در سال 88 حماسه 9 دی را خلق کند.


وی اضافه کرد: حماسه 9دی که در پی اهانت به مقدسات و عزاداران امام حسین(ع) شکل گرفت، بساط طراحی و برنامه ریزی هدفمند استکبار را برچید.


طائب با بیان اینکه در طول تاریخ، شهدای راه اقامه عزای امام حسین(ع) و زنده نگه داشتن یاد قیام عاشورا بیش از شهدای کربلاست اضافه کرد: یادآوری و زنده نگه داشتن حماسه 9دی گرفتن فرصت توطئه جدید از دشمن است.


وی بیان کرد: نقش ولایت فقیه در بیداری، بصیرت افزایی و اقتدار ایران اسلامی و ولایت پذیری ملت قهرمان ایران در همه عرصه ها بویژه خلق حماسه 9 دی بسیار مهم بود.


طائب اظهارکرد: زمانی که قضیه سوریه در منطقه پیش آمد همه گفتند ایران برگردد و دخالتی نکند اما مقام معظم رهبری دستور دادند، سوریه را حفظ کنید و وقتی که پس از 6سال گفتند هر کس حلب را آزاد کند، سرنوشت خاورمیانه را رقم خواهد زد، همه به بصیرت ایشان پی بردند.


ایرنا نوشت : شهر 100 هزار نفری برازجان مرکز شهرستان دشتستان در فاصله 65 کیلومتری شرق بوشهر واقع است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :