موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/111759 :کد

شبکه اسکای نیوز عربی؛

واکنش روسیه به اخراج دیپلمات‌ها از آمریکا

  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ — ۰۹:۴۱
تعداد بازدید : ۲۳۱   
 تحلیل ایران -واکنش روسیه به اخراج دیپلمات‌ها از آمریکا

به دنبال اخراج ۳۵ دیپلمات روسیه توسط دولت آمریکا و تشدید تنش‌ها میان دوکشور، مسکو با هشدار به مسئولان کاخ سفید تاکید کرد که آمریکا به دنبال "نابودی نهایی" روابط میان دو کشور است.

به دنبال اخراج 35 دیپلمات روسیه توسط دولت آمریکا و تشدید تنش‌ها میان دوکشور، مسکو با هشدار به مسئولان کاخ سفید تاکید کرد که آمریکا به دنبال "نابودی نهایی" روابط میان دو کشور است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، در بیانیه صادر شده از سوی کاخ کرملین آمده است: واشنگتن به دنبال نابودی نهایی روابط میان آمریکا و روسیه است. مسکو به شکل قاطع اتهامات بی‌اساسی که از جانب آمریکا علیه مسکو مطرح شده، رد می‌کند.

ایسنا نوشت: در این بیانیه که از سوی دیمیتری پسکوف، سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه قرائت شده همچنین آمده است تصمیمات اخیر واشنگتن دو مساله را دنبال می‌کند نابودی نهایی روابط میان آمریکا و روسیه که هم اکنون قطع شده است و دوم وارد کردن ضربه‌ای مهلک به برنامه‌های رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در سیاست خارجه این کشور.پسکوف با ابراز تاسف از اینکه این تصمیم را دولت اوباما و شخص وی اتخاذ کرده‌اند متعهد شد که کرملین پاسخی مناسب به آن خواهد داد.پسکوف گفت: بدون شک پاسخی مناسب براساس اصل مقابله به مثل در قبال این تصمیم ایالت متحده اتخاذ خواهد شد

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :