موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خاورمیانه

a/111791 :کد

هلاکت تروریست ها

کشته شدن بیش از ۱۲۰ تروریست داعش در حمص سوریه

  جمعه ۱۰ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۱۴
تعداد بازدید : ۲۱۳   
 تحلیل ایران -کشته شدن بیش از ۱۲۰ تروریست داعش در حمص سوریه

ارتش سوریه موفق شد ارتفاعات اطراف روستای «شریفه» واقع در جنوب فرودگاه «تی ۴» را آزاد کند و ۱۲۰ تروریست داعش را در مناطق مختلفی از ریف حمص از پای درآورد.

ارتش سوریه موفق شد ارتفاعات اطراف روستای «شریفه» واقع در جنوب فرودگاه «تی 4» را آزاد کند و 120 تروریست داعش را در مناطق مختلفی از ریف حمص از پای درآورد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، یک یگان از ارتش سوریه موفق شد کنترل ارتفاعات اطراف روستای «شریفه» واقع در جنوب فرودگاه «تی 4» در ریف غربی تدمر را به دست گیرد.


یک منبع نظامی به «سانا» اعلام کرد که ارتش سوریه حمله عناصر تروریستی داعش به شماری از مراکز نظامی خود به سوی شمال شرق فرودگاه تی 4 را خنثی کرد.


در جریان عملیات ارتش در این منطقه 70 تروریست کشته و 7 تانک و 12 خودروی مجهز به دوشکا نیز منهدم شد.


به گفته این منبع، نیروهای ارتش همچنین در اطراف فرودگاه تی 4 در ریف شرقی استان حمص 50 تروریست داعش را کشتند و 3 تانک و 5 خودرو وابسته به آنان را منهدم کردند.


این در حالی است که نیروهای سوریه در ارتفاع «العوامید» واقع در ریف «القریتین» یک خودروی داعش را منهدم کرد که در جریان آن 6 تروریست نیز کشته شدند.


 نیروهای ارتش سوریه همچنین در روستای شریفه با شماری از تروریستهای داعش درگیر شدند و موفق شدند در این منطقه پیشروی چشمگیری داشته باشند.


بنا بر این گزارش، نیروهای مقاومت حملات توپخانه ای و موشکی نیز در کوهستان «الکن» واقع در منطقه «الرستن» در 20 کیلومتری شمال حمص به مراکز گروه تروریستی جبهه النصره انجام دادند که اطلاعات دقیقی از شمار تلفات تروریستها در این حمله در دست نیست.


نیروهای مقاومت همچنین در روستای «السعن الأسود» مراکز نظامی النصره را هدف قرار دادند که در این حملات چندین تروریست از جمله یک فرمانده میدانی به نام «محمد الضحیک أبو عبیدة» کشته شدند.


فارس نوشت : در ریف شمالی استان حمص گروههای وابسته به جبهه النصره حضور دارند مانند «احرار الشام» که تحت حمایت مالی و تسلیحاتی سعودیها قرار دارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :