موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی حوادث-انتظامی

a/111924 :کد

جنایت در شیراز؛

قتل هولناک نوزاد ۵ماهه به دست مادرش

  شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ — ۲۱:۵۵
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -قتل هولناک نوزاد ۵ماهه به دست مادرش

یک زن ۳۴ساله دختر ۵ ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

 

یک زن ۳۴ساله دختر ۵ ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، روز  چهارشنبه با وقوع یک جنایت در ساختمانی در یکی از خیابان های شیراز مأموران کلانتری و تیم نیروی انتظامی در محل حاضر شدند.

 

 طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن ۳۴ساله دختر ۵ ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.ماموران پس از حضور در محل با فریادهای زنی جوان روبه‌رو شدند که نوزادی  را در آغوش خود داشت و پیکر بی‌جان نوزاد در حالی که به شدت سوخته بود مشاهده شد.در تحقیقات اولیه کارآگاهان و به گفته کادر پزشکی مشخص شد نوزاد ۵ ماهه بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.

 

با توجه به قتل فجیع این نوزاد ۵ ماهه پرونده ای تشکیل و تحقیقات از سوی ماموران برای موضوع آغاز شد و شواهد ثابت می‌کرد که مادر سنگدل کودکش را به قتل رسانده است. با انتقال جنازه نوزاد به پزشکی قانونی این موضوع رنگ واقعیت گرفت و مرگ این کودک بر اثر سوختگی شدید را تایید کرد. به این ترتیب پرونده برای بازداشت مادر جنایتکار  در اولویت کاری پلیس قرار گرفت.

 

برنا نوشت:این زن در بازجویی های اولیه پرونده، از راز قتل هولناک فرزندش پرده برداشت و مدعی شد در یک لحظه دست به جنایت زده است. این مادر در بازجویی ها به ماموران گفت: روز حادثه از گریه های دخترم خسته شده بودم از روزی که او به دنیا آمده بود شرایط مناسبی نداشتم و فکر می کردم او باعث بدبختی های من است.وی افزود: روز حادثه در حالی که گریه می کرد مقداری نفت روی او ریخته و کبریت را روشن کردم. دخترم آتش گرفت و  گریه کرد. یک لحظه متوجه شدم که چه کاری انجام داده و از کارم پشیمان شدم از همسایه ها کمک خواستم اما بی فایده بود و دخترم فوت کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :