موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی سلامت

a/112025 :کد

متخصص طب سنتی؛

انسداد عامل ایجاد غلظت خون، فشار خون، کبد چرب و واریس

  یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۵
تعداد بازدید : ۲۲۴   
 تحلیل ایران -انسداد عامل ایجاد غلظت خون، فشار خون، کبد چرب و واریس

یک متخصص طب سنتی با اشاره به شیوع برخی از بیماریها همانند غلظت خون، کبد چرب و بیماریهای قلبی در جامعه گفت: اکثر این بیماریها به دلیل انسداد در بدن ایجاد می‌شود و راه درمان آن رفع انسداد است.

یک متخصص طب سنتی با اشاره به شیوع برخی از بیماریها همانند غلظت خون، کبد چرب و بیماریهای قلبی در جامعه گفت: اکثر این بیماریها به دلیل انسداد در بدن ایجاد می‌شود و راه درمان آن رفع انسداد است.

 

به گزارش تحلیل ایران، هادی عبداللهی درباره انسدادهای جزئی و کلی به دلیل سبک نادرست زندگی که منجر به بیماریهای مختلف در انسان می‌شود، اظهار کرد: در حال حاضر بیشتر بیماریهای شایع مثل بیماریهای قلبی، دیابت، فشار خون، کبد چرب، بیماریهای پوستی و... نتیجه انسدادهای جزئی یا کلی در سلولها و اندامهای بدن است.وی با اشاره به دیدگاه طب سنتی در درمان این انسدادها افزود: از دیدگاه طب سنتی، نخستین گام، درمان رفع انسداد و ترافیک به وجود آمده در رگها، اندامها و سلولها یا به عبارت بهتر همان اصلاح مزاج  بدن است.


تسنیم نوشت: این متخصص طب سنتی با اشاره به برخی از بیماریها و علتهای آن خاطرنشان کرد: برای مثال غلظت خون، فشار خون، کبد چرب، واریس و یبوست که در طب سنتی به عنوان مادر بیماریها یاد می‌شود، علتی جز انسدادها در بدن ندارند و طب نوین هم در درمان این بیماریها به رفع انسدادها اهمیت کمتری می‌دهد.


وی آشنایی با مزاجها و اصول سلامت زیستن را دو عامل مهم پیشگیری و درمان انسدادها در بدن دانست و یادآورشد: ما با تحرک مناسب، استفاده از آب و هوای سالم، تغذیه متناسب با مزاج فصل، مزاج سن و مزاج شخص، رفع یبوست و پیشگیری از اسهال، ساعت مناسب خواب و بیداری و اهمیت ویژه به حالتهای روحی وروانی می‌توانیم از ابتلا به بیماریهایی که به دلیل انسداد در بدن ایجاد می‌شود، پیشگیری کنیم و کسانی که به این بیماریها مبتلا شده‌‌اند با رعایت نکات یاد شده، گام اول درمان و رفع اسنداد در بدن را بردارند.عبداللهی از دیگر دلایل ایجاد انسداد در بدن را عدم توجه به حال روحانی و روانی دانست و متذکر شد: انسدادها و گرفتگیهای بدن به دلیل اشتباه‌های رفتاری و تغذیه است همچنین امروزه انسدادهای روحی و روانی، باعث بروز بیماریهای اعصاب، روان و جسم شده است.

                               

انسداد     طب سنتی     بیماری     شیوع     درمان    


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :