موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگ و هنر

a/112049 :کد

برای کاهش آسیب‌های اجتماعی وفرهنگی؛

واکنش رییس جمهور به لغو کنسرت‌ها

  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۱
تعداد بازدید : ۲۶۴   
 تحلیل ایران -واکنش رییس جمهور به لغو کنسرت‌ها

رییس جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم به لغو کنسرت‌های مجوز دار واکنش نشان داد و آن را باعث کاهش نشاط مردم دانست.

رییس جمهور در گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم به لغو کنسرت‌های مجوز دار واکنش نشان داد و آن را باعث کاهش نشاط مردم دانست.

 

به گزارش تحلیل ایران،ایلنا نوشت: حجت‌الاسلام حسن روحانی شامگاه یکشنبه در گفت‌وگوی تلویزیونی خود با مردم بر لزوم ایجاد نشاط در جامعه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد و گفت: این گونه آسیب‌ها با هم مرتبط هستند ما باید جامعه‌ای با نشاط داشته باشیم اینکه در برخی از شهر‌ها بعد از مدت‌ها و بعد از سخت‌گیری‌هایی که وجود دارد از جانب وزارت ارشاد و سازمان‌های دیگر می‌خواهد کنسرتی برگزار شود با شرایطی که وجود دارد مجوز می‌گیرد اما نهادهای مختلف از قبیل نیروی انتظامی، اماکن و خود وزارت ارشاد هر کدام یک جور رفتار می‌کنند و در آخر سر هم به خاطر بهانه‌ای مراسم به هم می‌خورد. این کار نشاط مردم را کاهش می‌دهد نباید مردم را دچار مشکل کنیم. نمی‌خواهم بگوییم که نیرو‌ها به وظایف خود عمل نکنند، حرف ما این است که دین ما دین سهلی است ما در اسلام اصلا حکم حرجی نداریم ما باید جامعه با نشاط داشته باشیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :