موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/112100 :کد

انتخابات 96

تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶

  دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۱۷۰   
 تحلیل ایران -تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶

رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور از تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری خبر داد و گفت: تمهیدات مربوط به امنیت انتخابات ۹۶ از پنج ماه قبل آغاز شده است.

رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور از تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات 96 ریاست جمهوری خبر داد و گفت: تمهیدات مربوط به امنیت انتخابات 96 از پنج ماه قبل آغاز شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران حسین ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور درباره تمهیدات اندیشیده شده در امنیت انتخابات 96 اظهار داشت: در رابطه با امنیت انتخابات 96 از پنج ماه قبل کار خود را آغاز کردیم چون بحث انتخابات یک بحث لحظه‌ای نیست بلکه باید از یک زمانی جلوتری اقدامات را شروع کنیم تا در زمان انتخابات مشکل امنیتی پیدا نکنیم. لذا از این جهت ما از پنج ماه قبل یعنی تقریبا از اواسط تابستان عملا کارهای مربوطه را شروع و وضعیت‌ها را بررسی و برآوردهای امنیتی را نیز تهیه کردیم.

فارس نوشت : ذوالفقاری در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخابات آینده اطلس امنیتی تهیه خواهد شد یا خیر، گفت: در حال تهیه اطلس امنیتی برای انتخابات 96 ریاست جمهوری هستیم که در این اطلس امنیتی نقاطی که بیشتر نیاز به مراقبت دارند و یا بیشتر زمینه برخی از ناامنی‌ها را داشته‌اند بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرند. البته ما به متغیرهای جدید بی‌توجه نیستیم و هرگونه برآوردی که داشته باشیم برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :