موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی وزارت نیرو

a/112158 :کد

منابع آبی؛

سیاست های آبی؛ روی میز تشخیص مصلحت نظام

  ﺳﻪشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵ — ۰۵:۵۹
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -سیاست های آبی؛ روی میز تشخیص مصلحت نظام

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام درحال بررسی و اصلاح سیاست های ابلاغی نظام در بخش آب است.

مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام درحال بررسی و اصلاح سیاست های ابلاغی نظام در بخش آب است.


به گزارش تحلیل ایران، محمد حاج رسولی ها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران درگفتگو با باشگاه خبرنگاران، گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام درصدد یک جمع بندی و بازنگری در سیاست های ابلاغی نظام در بخش آب است  که درصورت نیاز مواردی در این سیاست را که به اصلاح نیاز دارد بررسی و اعلام می کند.

معاون وزیر نیرو در پاسخ به این پرسش که این بازنگری ها بیشتر در کدام بخش ها صورت می گیرد، بیان کرد: همه بخش ها از جمله مباحث مربوط به مدیریت مصرف، دیپلماسی آب، اقتصاد آب و همچنین استفاده از تکنولوژی های نوین مورد بررسی و بازنگری قرار گرفته و درصورت نیاز تکالیفی خاص به آن اضافه می شود.

حاج رسولی ها در رابطه با تاثیر گذاری این اصلاحات جدید، تصریح کرد: به هرحال این سیاست ها، خط مشی ما برای هدف گذاری های آینده است و اگر به عنوان یک تکلیف بالادستی به بخش آب کشور اضافه شود بطور حتم با همکاری بیشتر سایر دستگاهها می تواند مثمر ثمر واقع شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :