موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/112324 :کد

تذکرات کتبی نمایندگان

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

  چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۴:۳۵
تعداد بازدید : ۱۵۱   
 تحلیل ایران -تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس قرائت کرد.

اکبر رنجبرزاده عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی را در جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس قرائت کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، ایسنا نوشت متن این تذکرات به شرح زیر است:


* تذکر 46 نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت برخورد با حسین فریدون و معرفی ایشان به قوه قضائیه جهت رسیدگی به اتهامات وی در زمینه فساد اقتصادی.


* علی وقفچی، داوود محمدی، بهمن طاهرخانی، بشیر خالقی و محمد عزیزی نمایندگان زنجان، پاکستان، قزوین، خلخال و ابهر به وزیر جهاد کشاورزی و رئیس جمهور: تسریع در تعیین تکلیف مشوق صادراتی برای هر کیلوگرم کشمش به مبلغ هزار تومان.


* زاهدی نماینده کرمان به وزیر اقتصاد و رئیس جمهور: توضیح علت عدم پرداخت هیچگونه یارانه به سازمان‌های اتوبوسرانی سراسر کشور با توجه به عدم توان حمایت شهرداری‌ها، همچنین به وزیر کشور: لزوم ساماندهی بهینه سرویس‌های عمومی حمل و نقل به ویژه اتوبوس های شرکت واحد برای جلوگیری از آلودگی هوا در شهرهای بزرگ.


*قاسم جاسمی نماینده کرمانشاه به وزیر آموزش و پرورش: توضیح علت عدم حل مشکلات فرهنگیان.


* منصور مرادی نماینده مریوان و سروآباد به وزیر راه و شهرسازی: توضیح علت سوء مدیریت در پایانه‌های استان کردستان به ویژه مرز رسمی باشماق مریوان.


* خجسته نماینده همدان به وزیر اقتصاد: توضیح علت گرانی‌های بی‌رویه خوراکی و اقلام و اجسام ضروری در کشور و عدم کنترل بازار.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :