موضوعات ‌مرتبط: سیاسی شخصیت ها

a/112344 :کد

فرمانده اسبق سپاه پاسداران؛

یادداشت محسن رضایی در باره بازگشت متوسلیان

  چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵ — ۱۸:۵۷
تعداد بازدید : ۱۸۸   
 تحلیل ایران -یادداشت محسن رضایی در باره بازگشت متوسلیان

امیدوارم حاج احمد، یوسف مقاومت، هر چه زودتر بازگردد و ٢٥ سال بعد در جشن نابودی اسرائیل در کنار ما باشد.

فرمانده اسبق سپاه پاسداران نوشت اخیراً سکوت اسراییل نشانه‌ای مثبت در امید به بازگشت سردار متوسلیان است، امیدوارم حاج احمد، یوسف مقاومت، هر چه زودتر بازگردد و ٢٥ سال بعد در جشن نابودی اسرائیل در کنار ما باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، فارس نوشت: محسن رضایی فرمانده اسبق سپاه پاسداران به بهانه دیدارش با مادر سردار حاج احمد متوسلیان، در صفحه اینستاگرامش یادداشتی درباره این سردار جاویدالاثر منشتر کرد که در ادامه می‌آید:


به دیدار مادر یوسف مقاومت رفتم. احمد متوسلیان، سردار مؤمن و انقلابی و فرمانده شجاع و پاک‌بازی که در آزادی خرمشهر خوش درخشیده بود و از کردستان تا خوزستان و از سوریه تا لبنان را درنبردی بی‌امان برای عزت اسلام و انقلاب پیموده بود.او را به همراه شهید همت و شهید شهبازی برای تشکیل تیپ 27 محمد رسول‌الله انتخاب کردم. احمد شرط کرده بود که‌ پس از رفتن به خانه خدا مسئولیت می‌پذیرد. پس از آزادی خرمشهر، او را به لبنان فرستادیم. حاج احمد مشتاقانه به لبنان رفت اما تا سال‌ها بعد و تا امروز همه ما را منتظر گذاشت.اخیراً سکوت اسراییل نشانه‌ای مثبت در امید به بازگشت سرافرازانه اوست. امیدوارم حاج احمد، یوسف مقاومت، هر چه زودتر بازگردد و ٢٥ سال بعد در جشن نابودی اسرائیل در کنار ما باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :