موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/112473 :کد

اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان؛

تمرین شاگردان کی روش در اردوی امارات

  جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۴
تعداد بازدید : ۲۰۵   
 تحلیل ایران -تمرین شاگردان کی روش در اردوی امارات

شاگردان «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عصر پنجشنبه نیز در اردوی آماده سازی تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان دوبی پیگیری کردند.

 شاگردان «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عصر پنجشنبه نیز در اردوی آماده سازی تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان دوبی پیگیری کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران،اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان 13دی برای برگزاری اردوی تمرینی خود راهی امارات شدند.در ابتدای این تمرین کارلوس کی روش برای بازیکنان صحبت کرد. سپس آنها بدن های خود را گرم کردند و پس از آن به بازی تمرینی پرداختند.


حشمت مهاجرانی سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی ١٩٧٨ نیز در این تمرین حاضر شد و او پس از استقبال افشین پیروانی برای دقایقی با کارلوس کی روش و مدیر تیم ملی گفت وگو کرد.این اردو در شرایطی برگزار شد که تیم ملی قرار بود 17 دی‌ ماه در دیداری دوستانه به مصاف مراکش برود و فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرده دیدار دوستانه با ایران لغو شده است.


ایرنا نوشت: تیم ملی برای این اردو علیرضا بشاگردان «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عصر پنجشنبه نیز در اردوی آماده سازی تمرینات خود را در باشگاه ایرانیان دوبی پیگیری کردند.یرانوند، محمدرضا اخباری، رشید مظاهری، رامین رضاییان، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، میلاد محمدی، عزت‌الله پورقاز، وحید محمدزاده، امید ابراهیمی، کمال کامیابی‌نیا، احسان حاج‌صفی، داریوش شجاعیان، مرتضی تبریزی، سروش رفیعی، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی طارمی، ساسان مسعود ابراهیم‌زاده، مهدی رحیم زهیوی، محمد ایرانپوریان و فرزاد حاتمی را دعوت کرد که کی روش هفت بازیکن تیم پرسپولیس را به تهران بازگرداند. «مهدی رحیم زهیوی» نیز با اجازه مرد پرتغالی اردو را ترک کرد.

 

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :