موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/112540 :کد

در پی تشدید تنش بین واشنگتن و مسکو؛

"تدابیر محرمانه" آمریکا علیه روسیه

  جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۰۹
تعداد بازدید : ۱۷۷   
 تحلیل ایران -"تدابیر محرمانه" آمریکا علیه روسیه

معاون رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با پی بی اس گفت:«شما در جریان برخی تدابیر هستید ، اما برخی اقدامات محرمانه باقی خواهد ماند.» ­

معاون رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با پی بی اس گفت:«شما در جریان برخی تدابیر هستید ، اما برخی اقدامات محرمانه باقی خواهد ماند.» ­

 به گزارش تحلیل ایران  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک،جو بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد این کشور «تدابیر محرمانه ای» ­را در پاسخ به حملات سایبری ­ادعایی روسیه اتخاذ کرد.

 به گفته بایدن با توجه به مدارک در خصوص دخالت روسیه در روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، آمریکا تدابیری اتخاذ کرد که در اختیار افکار عمومی قرار نخواهد گرفت.

معاون رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با شبکه تلویزیونی پی بی اس گفت:«شما در جریان برخی تدابیر هستید ، اما برخی اقدامات محرمانه باقی خواهد ماند.» ­

به نوشته اسپوتنیک وی در مورد تدابیر آشکار به عنوان مثال به اخراج 35 دیپلمات روسیه از واشنگتن و نیویورک اشاره کرد. وی با این حال به «تدابیر محرمانه» اتخاذ شده اشاره ای نکرد.

اداره بازرسی فدرال ، سازمان اطلاعات مرکزی و اداره اطلاعات ملی آمریکا اخیر اعلام کردند روسیه مسئول هک کردن سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اخیر این کشور بوده است. مسکو این اتهام را رد می کند.

خبرگزاری صدا و سیما نوشت: این نهاد ها اطلاعاتی در آمریکا بر این عقیده اند که این حملات با هدف تسهیل پیروزی دونالد ترامپ در مقابل هیلاری کلینتون نامزد حزب جمهوری خواه انجام شده است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :