موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تعطیلی مدارس

a/112620 :کد

تعطیلی مدارس

تعطیلی پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی پایتخت در روز یکشنبه

  شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ — ۱۷:۴۰
تعداد بازدید : ۲۵۹   
 تحلیل ایران -تعطیلی پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی پایتخت در روز یکشنبه

معاون عمران و برنامه‌ریزی استاندار تهران از تعطیلی دبستانها، مرکز پیش‌دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به غیر از فیروزکوه، دماوند و پردیس خبر داد.

معاون عمران و برنامه‌ریزی استاندار تهران از تعطیلی دبستانها، مرکز پیش‌دبستانی و مهدهای کودک استان تهران به غیر از فیروزکوه، دماوند و پردیس خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ؛ حسن کریمی در پایان جلسه کمیته کاهش آلودگی هوا از تعطیلی مرکز پیش‌دبستانی، مهدهای کودک و دبستانهای استان تهران در روز یکشنبه خبر داد و عنوان کرد: تمامی دبستانهای استان تهران به غیر از فیروزکوه، دماوند و پردیس تا روز دوشنبه تعطیل خواهد بود.

وی افزود: سایر تمهیدات لازم برای کاهش آلودگی هوای کلانشهرها در طی 48 ساعت آینده انجام خواهد گرفت.

معاون عمرانی استاندار تهران درباره دیگر مصوبات کمیته کارگروه آلودگی هوا عنوان کرد: در این جلسه مقرر شد تا به غیر از تعطیلی مهدهای کودک، مراکز پیش‌دبستانی و دبستانی تمهیداتی برای جلوگیری از انتشار بیشتر آلاینده‌ها گرفته شود.

وی ادامه داد: گسترش یافتن محدوده طرح ترافیک تهران طی دو روز، عدم فروش طرح ترافیک روزانه برای دو روز و تعطیلی کارخانه‌های آلاینده و معادن شن و ماسه تا چند روز آینده از جمله مصوبات مدنظر بوده است.

تسنیم نوشت : کریمی تصریح کرد مدارس ابتدایی فردا یکشنبه به سبب افزایش آلودگی و شرایط ناسالم شدن کیفیت هوا تعطیل شده‌اند و اگر این وضعیت تداوم یابد برای روز دوشنبه نیز جلسه‌ای برگزار خواهد شد و راجع به مدارس تصمیم‌گیری می‌کنیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :