موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/112661 :کد

عملیات تروریستی استانبول ؛

هویت عامل عملیات تروریستی استانبول فاش شد

  یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ — ۰۷:۴۷
تعداد بازدید : ۲۶۲   
 تحلیل ایران -هویت عامل عملیات تروریستی استانبول فاش شد

منابع ترکیه ای از شناسایی عامل عملیات تروریستی حمله به یک باشگاه شبانه در نخستین روز سال نو میلادی در استانبول خبردادند.

 

 
منابع ترکیه ای از شناسایی عامل عملیات تروریستی حمله به یک باشگاه شبانه در نخستین روز سال نو میلادی در استانبول خبردادند.

 

به گزارش تحلیل ایران، تارنمای روزنامه ترکیه ای " دیلی صباح " گزارش کرد که مجری این عملیات فردی از اتباع ازبکستان به نام "عبدالقادر ماشاریپوو" با لقب " ابومحمد الخراسانی" بوده است.مقام های ترکیه ای جزئیات بیشتری در این زمینه اعلام نکرده اند.گروه تروریستی داعش مسئولیت این عمیلات را که یکشنبه شب( دوازدهم دیماه) انجام شد برعهده گرفته است.

 

العالم نوشت: مولود چاووش اوغلو وزیر امورخارجه ترکیه هفته گذشته اعلام کرد که منابع امنیتی عامل عملیات را شناسایی کرده اند. در حمله به  کلوپ شبانه رینا در بخش اروپایی شهر استانبول  39 نفر کشته و بیش از 60 نفر زخمی شدند.مهاجم پس از ورود به کلوپ، به روی مشتریان آتش گشود و به هنگام خروج نیز لباس هایش را تغییر داده و توانسته است فرار کند.برخی منابع امنیتی پس از این حادثه اعلام کردند که مهاجم، پیش از آغاز حمله، لباس های بابا نوئل را بر تن داشته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :